O mnie

Zawodowo przez wiele lat związany byłem z językami obcymi: uczyłem języka angielskiego i niemieckiego oraz zajmowałem się tłumaczeniami. Po prawie 10 latach dostałem „od losu” wielką szansę i całkowicie zmieniłem profesję - obecnie moje życie zawodowe toczy się wokół tematów marketingu, ochrony zdrowia, zarządzania i finansów.

Uwielbiam podróże, poznawanie nowych miejsc, smaków, zapachów; poznawanie, jak żyją ludzie w innych miejscach świata.

Moja Joga

Joga długo „za mną chodziła” zanim wreszcie stanąłem na macie. Pierwszymi zajęciami, na które trafiłem - można powiedzieć „tak z marszu” - była Vinyasa Yoga Ulli w SNY i zakochałem się w jodze od pierwszej praktyki :)

Dynamiczne style jogi są moim żywiołem: Vinyasa Yoga, Power Vinyasa Yoga oraz AcroYoga - te, w których się dużo dzieje, gdzie jest dużo ruchu, flow i pracy z równowagą. Od kiedy poznałem Yin Yogę nauczyłem się również doceniać i czerpać radość z chwil zatrzymania na macie, innej pracy z ciałem i samym sobą.

Moje doświadczenie

  • kurs instruktorski jogi w nurcie Vinyasa Yoga 200RYT Samadhi Joga w Warszawie (2018)
  • warsztaty z AcroYogi: Michał Maciaszek (luty 2015, kwiecień 2015, maj 2016); Kaja Matwij/Ita Warmińska (luty 2015); Marta Witecka (październik 2016); Almuth Kramer (marzec 2016)
  • warsztaty stania na rękach - Marta Witecka (czerwiec 2016)
  • warsztaty „Szpagat - hanumanasana dla opornych” - Kaja Matwij/HelloYoga (luty 2019)
  • warsztaty z biomechaniki/anatomii - Mateusz Stańczak (grudzień 2018)

ryt200