Pierwsze zajęcia

Pierwsze zajęcia

Staramy się stworzyć przyjazną atmosferę dołączania do dowolnych zajęć zgodnie z własnym samopoczuciem danego dnia. Swobodnie, bez stresu, wsłuchując się w siebie. 

Niemniej prosimy o przyjście 20 minut wcześniej przed pierwszymi zajęciami w SNY. Tego dnia trochę więcej czasu potrzebne jest na wstępne formalności oraz zapoznanie się z naszym studiem.

Przed kolejnymi zajęciami jogi prosimy o przychodzenie zgodnie z regulaminem SNY czyli 10-15 minut wcześniej.

Do praktyki wybierz wygodny, niekrępujący ruchów strój. *Zwróć uwagę, że na zajęcie AirYogi wymagany jest dodatkowo gładki strój, bez ostrych elementów.

SNY jest strefą bez butów. Buty zostawiamy przed wejściem do studia.

Jogę praktykuje głównie na boso, ale jeśli wolisz ćwiczyć w skarpetkach to oczywiście jest to możliwe.

Jeśli posiadasz własną matę do jogi to proszę przynieś ją ze sobą.  Praktyka na własnej macie jest bardziej higieniczna i przyjemniejsza. Mamy oczywiście w SNY kilka mat, które możesz wypożyczyć na czas zajęć. W naszym jogo-sklepiku SNY mamy również doskonałe maty w sprzedaży: niemieckie kauczukowe maty bodhi oraz piękne polskie maty Mandala Yoga.

Zadbaj o ciepłą bluzę i skarpetki na czas relaksu, w szczególności w zimniejszych okresach roku.

Przydatna może być również butelka z wodą. Jeśli to możliwe staraj się unikać butelek jednorazowych.

Dla osób odwiedzających Studio Namaste Yoga SNY po raz pierwszy przygotowaliśmy specjalny karnet INTRO OPEN* na zapoznanie się ze studiem, aby spróbować różnych zajęć z naszej szerokiej oferty oraz poznać instruktorów SNY. 

Karnet jest ważny 14 dni bez ograniczeń. Co oznacza, że przez okres dwóch tygodni możesz dołączać do dowolnych zajęć każdego dni, kilka razy dziennie.

Więcej o tym karnecie dowiesz się z zakładki CENNIK

*karnet dostępny jednorazowo tylko dla nowych osób. 

Fot. Unsplash