Instruktorzy

Instruktorzy

Weronika

O mnie

Jestem absolwentką Medycznego Studium Zawodowego, gdzie zdobyłam wykształcenie jako technik farmaceutyczny, jednak doceniając niesamowite możliwości natury i wpływ świadomego odżywiania na zdrowie, postanowiłam zgłębić wiedzę z obszaru dietetyki. W tym roku kończę studia I stopnia na Uniwersytecie Medycznym i wkrótce zamierzam dzielić się zdobytymi informacjami prowadząc poradnictwo żywieniowe w zakresie diet roślinnych. Fascynuje mnie również połączenie oraz wzajemne oddziaływanie ciała i umysłu dlatego chętnie poszerzam wiedzę również w zakresie medycyny naturalnej i alternatywnych metod pracy z ciałem.

Wolny czas uwielbiam spędzać aktywnie, blisko natury, praktykując uważność lub zagłębiając się w ciekawą lekturę. Cenię możliwość dzielenia wolnych chwil z rodziną i przyjaciółmi. Do moich zainteresowań należy także muzyka i teatr, dlatego chętnie uczestniczę w wydarzeniach kulturalnych i festiwalach.

Moja Joga

Joga pojawiła się w moim życiu kilka lat temu i szybko stała się nieodłącznym elementem dnia. Pomaga mi utrzymać równowagę, spokój i koncentrację, jest także chwilą obserwacji i skupienia na własnym oddechu. Joga to dla mnie droga prowadząca do rozwoju, zarówno ciała, jak i umysłu. Szukając swojej ścieżki trafiłam na Vinyasę, która zachwyciła mnie połączeniem płynności i lekkości z jednoczesną dynamiką. Chcąc dzielić się tym odkryciem podjęłam decyzję wzięcia udziału w kursie instruktorskim. Pragnę kontynuować naukę, rozwijać się, rozpowszechniać dobroczynny wpływ jogi i z radością przekazywać innym zdobyte umiejętności prowadząc zajęcia Vinyasa Yogi.

W SNY obdarowuję gości uśmiechem również na recepcji, chętnie służę pomocą oraz dbam o przyjemną atmosferę, tak aby każdy czuł się tutaj dobrze i komfortowo.

Moje doświadczenie

 • Kurs nauczycielski Vinyasa Yoga RYT 200H Yoga Alliance, Studio Namaste Yoga, Poznań 2019/2020
 • Liczne warsztaty i kursy, m.in.:
  • Warsztaty z cyklu "Anatomia dla każdego" z Mateuszem Stańczakiem -Bezpieczeństwo na macie, Biodra w praktyce jogi
  • Warsztat “Stanie na rękach” z Martą Witecką
  • Warsztat "Unieś się na rękach i znajdź balans" z Patrycją Gawlińską
  • Warsztaty Ashtanga Yoga prowadzone przez Beatę Darowską, Katarzynę Dźiąćko i Krystiana Mesjasza
  • Warsztat Acro Yogi z Joanną Sosińską