Zajęcia

Zajęcia

Vinyasa Yoga Stretch

Opis zajęć

Vinyasa Yoga Stretch to zajęcia, podczas których wykonamy sekwencję asan (pozycji jogi) płynnie przechodzą z jednej pozycji do drugiej zgodnie z rytmem oddechu. Podczas tych zajęć bardzo dużo uwagi skupimy na stretching’u, czyli rozciąganiu.

W naszym codziennym życiu coraz więcej czasu spędzamy w pozycjach statycznych, siedząc długo, często również bardzo niepoprawnie. W naszym niezwykle zabieganym życiu znajdujmy jeszcze trochę czasu na wzmacniającą aktywność fizyczną jak jazda na rowerze, bieganie czy zajęcia na siłowni, ale na regenerację, na rozluźnienie i rozciągnięcie mięśni tego czasu nam już zupełnie brakuje. Dlatego na zajęciach Vinyasa Yoga Stretch chcemy się głównie skupić na rozciąganiu, uelastycznianiu mięśni i ścięgien, zwiększeniu ruchomości stawów.

Dzięki systematycznym ćwiczeniom rozciągającym utrzymamy prawidłową postawę ciała, zwiększymy zakresy ruchu oraz zyskamy gibkość i lekkość.

W pierwszej części zajęć Vinyasa Yoga Stretch rozgrzejemy ciało w płynnej sekwencji Vinyasa Yogi, aby w drugiej ich części móc bezpiecznie i zdrowo się porozciągać.

Vinyasa Yoga Stretch są zajęciami dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania w jodze.

Szczegóły

Instruktorzy: Ifa

Zobacz grafik