Zajęcia

Zajęcia

Joga Twarzy

Opis zajęć

Joga Twarzy to naturalna metoda zachowania młodości i urody.

Każdy z nas ma niepowtarzalną twarz. Jej wygląd i stan są wypadkową wielu czynników: odziedziczonych genów, wieku, stanu zdrowia, diety, stresu, braku snu i środowiska w jakim żyjemy.

Pod skórą twarzy jest ponad 50 mięśni, z których większość to mięśnie mimiczne. To dzięki nim nasza twarz jest ruchoma, potrafi się marszczyć i wypogadzać, krzywić i śmiać, wyrażać emocje. Mięśnie mimiczne ściśle oddziaływują na skórę twarzy, mają ogromny wpływ na jej wygląd i jakość.

Joga Twarzy to naturalna, prosta i bezbolesna metoda na zapobieganie zmarszczkom, polepszenie ukrwienia, poprawienie jędrności i gładkości skóry, nadanie jej zdrowego kolorytu i promiennego wyglądu.

Naturalnym dla nas jest, że chcąc mieć zdrowe, sprawne i smukłe ciało, musimy pracować nad każdym mięśniem ciała, ale zupełnie zapominamy o mięśniach twarzy.

Na zajęciach Joga Twarzy wykonujemy zestawy ćwiczeń mięśni twarzy, obejmujące obszary, które przysparzają nam najwięcej problemów tj.: czoło, oczy, policzki, usta, podbródek i szyja. Ćwiczenia rozpoczynamy od rozgrzewki mięśni, a kończymy odprężającym automasażem. W czasie zajęć wykonujemy serię asan wpływających korzystanie na nasze zdrowie i urodę (z dużym naciskiem na pozycje odwrócone) oraz pranajamę mocno wpływającą na nasz stan psychofizyczny.

Joga Twarzy to naturalna alternatywa dla coraz droższych i coraz bardziej nasyconych chemią kosmetyków, agresywnych zabiegów czy nie pozostających bez skutków ubocznych operacji plastycznych. Przeciwwskazań do udziału w zajęciach nie ma.

Bezpłatny kurs: 21 Dni Naturalnej Odnowy Twarzy

Kup cały program: Zachowaj Młodość z Jogą Twarzy

Szczegóły

Poziom trudności: 0 – 3

Instruktorzy: Ulla

Zobacz grafik