Wydarzenia

Wydarzenia

Warsztaty Acro Yogi

26-27 września 2015. Warsztaty poprowadzą Marta Witecka i Juri Kussmaul. Dołącz do nas na 12 godzin zabawy, eksplorowania własnych możliwości i budowania wzajemnego zaufania. Będzie mnóstwo śmiechu, trochę wyzwań i odrobina relaksu.

Czym jest AcroYoga?

Jest to prostsza forma akrobatyki, przeznaczona dla każdego, kto lubi ruch i odkrywanie jego ciekawych form. Jest to praktyka oparta na zaufaniu, co czyni ją niezwykłym narzędziem sprzyjającym budowaniu relacji z innymi osobami. AcroYogę ćwiczy się w parach, bądź w kilka osób, zawsze z asekuracją w postaci dodatkowej osoby, czuwającej nad ćwiczącymi. To świetna zabawa, która bywa jednocześnie prawdziwym wyzwaniem dla osób, które zdecydują się odkrywać jej tajniki… ;-)

Plan warsztatu

SOBOTA – 26.09

#1. 11:00–14:00 – ABC AcroYogi (początkujący)

Nigdy nie ćwiczyłeś AcroYogi, a chciałbyś spróbować? Ćwiczysz już jakiś czas, ale chciałabyś przypomnieć sobie podstawy? To blok dla Ciebie! Pierwszy blok warsztatu poświęcimy podstawom AcroYogi. Na warsztacie poznasz podstawowe pozycje i przejścia między pozycjami, zasady pracy w parach i asekuracji oraz – dla chętnych – trudniejsze ewolucje.

#2. 16:00–19:00 – Ciała w ruchu (początkujący)

Podczas tego bloku wykonamy pierwsze przejścia między pozycjami, oswoimy się z dynamiką ruchu, poznamy techniki pracy w parach, które sprawią, że z pozoru trudne ewolucje staną się osiągalne bez większego wysiłku…

NIEDZIELA 27.09 – Washing mashines (średniozaawansowani)

#1. 11:00–14:00 – washing mashines #1

#2. 16:00–19:00 – washing mashines #2

Drugiego dnia warsztatu ćwiczyć będziemy washing mashines, czyli to, co acroyogini lubią najbardziej! Rozbieramy "pralki" na czynniki pierwsze i sprawiamy, że niemożliwe staje się możliwe. Warsztat dla osób, które uczestniczyły już w co najmniej jednym warsztacie acroyogi, również dla osób, które zapiszą się na warsztat sobotni.

Koszt udziału przy wpłacie do 26 sierpnia/po 26 sierpnia:

  • Pełen warsztat (12 godzin): 240 zł/280 zł
  • Jeden dzień (6 godzin): 140 zł/170 zł
  • Jeden blok (3 godziny): 85 zł/100 zł

Juri Kussmaul – urodzony w Kirgistanie, a na stałe mieszkający w Berlinie akrobata, muzyk, performer występujący na międzynarodowych festiwalach. Członek kabaretu Kalashnikov, grupy Barada Street oraz innych projektów artystycznych. Regularnie uczestniczy w warsztatach akrobatycznych prowadzonych przez najlepszych nauczycieli akrobatyki w Europie. Więcej: www.baradastreet.com

Marta Witecka – Uczestniczka AcroYoga Solar Immersion w Berlinie (Jason Nemer), AcroYoga Lunar Immersion w Londynie (Jason Nemer, Erica Montes) oraz licznych międzynarodowych warsztatów z AcroYogi i akrobatyki, prowadzonych przez wybitnych nauczycieli tych dyscyplin. JAMbassador organizacji Acroyoga.org, promotorka AcroYogi w Polsce. Regularnie prowadzi w Warszawie zajęcia z AcroYogi i stania na rękach. Więcej: www.acroyogawitecka.pl

Informacje i zapisy

Ulla Wilczynska-Kalak
tel: 660 898 703
e-mail: sny@namasteyoga.pl lub bezpośrednio w SNY

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. O rezerwacji miejsca na warsztacie decyduje wcześniejsza wpłata bezzwrotnej, pełnej kwoty na nr. konta otrzymany przy mailowym zgłoszeniu. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu przy nie wystarczającej ilości zgłoszeń. W takim wypadku wszystkie wpłacone kwoty zostaną uczestnikom zwrócone.