Wydarzenia

Wydarzenia

Relaksacyjne koncerty w SNY

Każda ostatnia niedziela miesiąca – cykliczne spotkania relaksacyjne przy dźwiękach mis i gongów. Najbliższy koncert 25 października 2015. 

Coś o mnie…

Nazywam się Magdalena Pulwicka. Jestem masażystą dźwiękiem metodą Petera Hessa od 5 lat. Od 4 lat prowadzę masaże, relaksy, koncerty, medytacje z misami a od dwóch lat także z gongiem. Od 12 lat ćwiczę jogę i gram po ćwiczeniach do relaksu na warsztatach wyjazdowych. W mojej praktyce obserwuję wspaniałe efekty u osób ćwiczących jogę ,których ciała pozbawiane są kolejnych blokad z każdą następną asaną. Dźwięk moich instrumentów dopełnia ten proces. Poza przyjemnością słuchania samych dźwięków robi on wiele dobrego dla naszego ciała i duszy. W hinduizmie mówi się Nada Brahma – świat jest dźwiękiem. W pełni podpisuję się pod tym zdaniem i zachęcam wszystkich do wprowadzenia dźwięku mis i gongów w swoje życie.

Chciałam zaprosić was na cykliczne spotkania relaksacyjne w dźwiękach mis i gongów w czasie których sami zaobserwujecie zmianę w waszych ciałach i duszach.

Czas: każda ostatnia niedziela miesiąca; godzina 18:00
Miejsce: sala PRZESTRZEŃ, Studio Namaste Yoga
Koszt: 30 złotych
Informacje: Magda Pulwicka, tel: 601 149 599, e-mail: sny@namasteyoga.pl