Wydarzenia

Wydarzenia

Warsztat TREmix

26 września 2015 (sobota). Warsztat TREmix jest połączeniem takich metod pracy z ciałem, które przywracają w nim naturalny przepływ energii życiowej, pozwalającej odzyskać siły witalne. Pozwalają uwolnić oddech, zmniejszyć stres uwalniając napięcie fizyczne i psychiczne. Jest komplementarnym wprowadzeniem do metody TRE®.

Składa się z modułów:

  • teoretyczne podejście do pojęcia stresu i napięć w ciele
  • ćwiczenia oddechowe
  • ćwiczenia relaksacyjne
  • ćwiczenia TRE® (trening uwalniania napięć)

Metoda TRE® Tension &Trauma Releasing Exercises jest rewolucyjną techniką redukcji głębokich napięć mięśniowych, sposobem radzenia sobie ze stresem, lękiem , przemęczeniem, pozwalającą wrócić do zdrowia po trudnych przeżyciach, tych traumatycznych zwłaszcza. Osobliwość TRE® pozwala na odtworzenie poczucia bezpieczeństwa, które jest podstawą do uwolnienia energii zatrzymanej w ciele, nie pozwalającej w pełni cieszyć się życiem. Stan fizyczny i psychiczny osób korzystających z tej formy autoterapii w szybkim czasie prowadzi do pozytywnych zmian. Wibracje wraz z prawidłowym oddechem torują drogę temu wszystkiemu, czego nie mogliśmy na dany czas zintegrować. Podczas sesji uaktywniają się stłumione uczucia i emocje, powodując "rozpuszczenie" się tego wszystkiego co w ciele zalegało. Twórcą metody TRE® jest dr.David Berceli, psychoterapeuta bioenergetyczny i ekspert w dziedzinie leczenia traumy. Teoria na której oparł swój zestaw ćwiczeń ma swoje korzenie w Analizie Bioenergetycznej dr. Aleksandra Lowena. Metoda jest całkowicie naturalnym i bezpiecznym procesem, oczyszczającym z fizycznych, mentalnych i emocjonalnych blokad, przywracając poczucie pełni.

Metoda przeznaczona dla każdej grupy wiekowej w tym dzieci, młodzieży, osób starszych, oraz niepełnosprawnych fizycznie.

Sama metoda POTRAFI być super towarzyszem w różnego rodzaju procesach.

Kiedy

26 września 2015 (sobota) godz. 17.00-20.00 PROSIMY O PUNKTUALNE PRZYBYCIE :)

UWAGA: uczestnictwo w warsztacie umożliwia udział w zajęciach TRE® ZAPRASZAMY – NAUCZ SIĘ I STOSUJ TRE®

Prowadzenie:

Krzysztof Wadelski Trener Certified practitioner of TRE® (certyfikowany Praktyk TRE® certyfikat w międzynarodowym systemie klasyfikacji level I, level II) Tension &Trauma Releasing Exercises) Instruktor ćwiczeń psychofizycznych

Koszt- 90 zł (dla osób powtarzających 60 zł)

Wpłata zaliczki 30 zł, jest równoznaczna z rezerwacją miejsca w warsztacie.

Wpłata zaliczki do 20 września 2015 - cena warsztatu 80 zł

Tytuł wpłaty (TREmix 29.09.15) (ilość miejsc ograniczona) Decyduje kolejność wpłat

Wpłaty na konto: UwolnijCiało.pl Inteligo 35 1020 5558 0000 8602 3005 9036

Zapisy i informacje: info@uwolnijcialo.pl tel. 501 822 856 Krzysztof

Zalecany wygodny, luźny strój i woda do picia.

Możliwość sesji indywidualnej po wcześniejszym umówieniu się.

Przeciwwskazania: ciąża, połóg, jaskra, padaczka

Miejsce: Studio Namaste Yoga (SNY), ul. Kordeckiego 12, Poznań

Więcej informacji o TRE® na stronie: www.uwolnijcialo.pl