Wydarzenia

Wydarzenia

Warsztaty Acro Yogi

7 – 8 listopada 2015. AcroYoga to nowatorska forma praktyki, która jest doskonałym i ekscytującym sposobem na poznanie swoich możliwości, przełamanie barier a także nauką wzajemnego zaufania. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej.

AcroYoga to połączenie dynamicznej mocy gimnastyki akrobatycznej, świadomości jogi i relaksującego masażu tajskiego. Zawiera w sobie elementy bazujące na świadomości ciała, jak również ćwiczenia o potencjalnym działaniu terapeutycznym dla ciała i ducha.

Najbardziej niezwykły w AcroYodze jest kontakt z drugą osobą i budowanie z nią silnej relacji – podczas praktyki nie tylko doświadczamy wyjątkowej bliskości z drugą osoba, ale także uczy się wzajemnego zaufania.

Ćwiczenie AcroYogi wyzwala pozytywne emocje, otwiera nasze serca i umysły na innych, jest także szansą na poznanie wspaniałych ludzi, dzielących podobne pasje. Poza tym doskonale wzmacnia ciało, w szczególności mięśnie utrzymujące prawidłową postawę, działa nadzwyczaj odprężająco i pozwala na fizyczne uwolnienie napięć, w szczególności kręgosłupa. Wystarczy trochę zaangażowania i chęci, a efekty ćwiczeń będą zauważalne już po kilku tygodniach.

Program

Możesz przyjść z partnerem, jeśli czujesz się bardziej komfortowo pracując ze znajomą osobą. Ale na warsztacie znajdziesz mnóstwo ludzi do wspólnej praktyki, zarówno podczas zajęć jak i do doskonalenia swoich umiejętności w przyszłości.

Trenujemy boso, w sportowym stroju (najlepiej nie śliskim!) na macie do jogi.

sobota 7.11.2015

10:30 – 13:30 – Tight is Light – uczymy się budować stabilne konstrukcje z naszych ciał i z gracją przemieszczać się między nimi (blok dla osób początkujących i średniozaawansowanych)

16:00 – 19:00 – Therapeutic flying and Thai Massage Universe (blok dla wszystkich)

niedziela 8.11.2015

10:30 – 13:30 – Learning to spin – uczymy się obracać w każdej płaszczyźnie i balansować na krawędzi tak by nasz błędnik uzyskał nowy poziom świadomości (blok dla średnio- i zaawansowanych)

16:00 – 19:00 – AcroYoga Yoga and Team Popping – Tworzymy pozycje jogowe w AcroYodze by potem wystrzelić i pobujać w przestworzach (blok dla średnio- i zaawansowanych)

Organizacja

Termin: 7 – 8 listopada 2015

Koszt (zaliczka bezzwrotna do 02.10.2015 / po 02.10.2015):

  • pełen warsztat (12 godzin): 220 zł / 250 zł
  • jeden dzień (6 godzin): 140 zł / 160 zł
  • jeden blok (3 godzin): 80 zł / 95 zł

Miejsce: Studio Namaste Yoga (SNY), ul. Kordeckiego 12, Poznań

Zapisy i kontakt: Ulla Wilczyńska-Kalak, e-mail: sny@namasteyoga.pl, tel.: 660 898 703 lub bezpośrednio w SNY

Warsztat odbędzie się gdy zbierze się przynajmniej 10 osób.


Michał Maciaszek jest pasjonatem AcroYogi, pierwszy raz zetknął się z nią w 2012 roku na plażach Goa w Indiach. Uczestnik wielu międzynarodowych warsztatów, Elemental Immersion w Atenach, Lunar Immersion w Londynie. W 2013 AcroYogowy JAMbassador w Warszawie. W 2014 pierwszy i jedyny certyfikowany nauczyciel AcroYogi w Polsce. Regularnie praktykuje jogę i kalistenikę a od dzieciństwa zajmuje się gimnastyką, akrobatyką i różnymi nowoczesnymi dyscyplinami pokrewnymi (parkour, tricking, xma).

http://www.acroyoga.org/app-teacher-directory/michal-maciaszek
http://www.michalmaciaszek.pl