Wydarzenia

Wydarzenia

Warsztaty Animal Flow

6 listopada 2015. Autorski program treningowy Michała Maciaszka, bazujący na ruchu pierwotnym (MovNat, Movement) i zwierzęcym (Animal Flow, Parkour) polegający na przemieszczaniu naszego ciała w przestrzeni i układaniu tych ruchów w sekwencję

Całość wykonywana jest przy muzyce, która bardziej inspiruje i motywuje niż jest wyznacznikiem rytmu do którego mamy się poruszać. Zajęcia pomogą nam symetrycznie i naturalnie doskonalić ciało, poprzez pracę tylko z nim i jego ciężarem. Poza funkcjonalną siłą i wytrzymałością rozwijają one również koordynację, równowagę, mobilność i ogólną sprawność i świadomość ciała.

Poziom treningu łatwo można dostosować do siebie, wykonując różne wariacje ćwiczeń przez dobranie odpowiadającej dla nas liczby powtórzeń i stopnia zaawansowania danego ruchu. Wcześniejsza znajomość żadnej z tych dyscyplin nie jest wymagana. Trenujemy na bosaka w wygodnym stroju sportowym.

Podczas warsztatu poznamy podstawowe pozycje Animal Flow jak i sposoby by je doskonalić. Skupimy się też na płynnych przejściach między nimi, tak by na koniec dać się ponieść podczas prawdziwego Animal Flow.

Organizacja

Termin: 6 listopada 2015 g. 18:15-19:45

Koszt 40 zł.

Dla wszystkich osób posiadających aktualny karnet SNY lub kartę Benefit lub OK System - dopłata tylko 10 zł.

KONIECZNA REZERWACJA MIEJSCA.

Miejsce: Studio Namaste Yoga (SNY), ul. Kordeckiego 12, Poznań

Zapisy i kontakt: Ulla Wilczyńska-Kalak, e-mail: sny@namasteyoga.pl, tel.: 660 898 703 lub bezpośrednio w SNY

Michał Maciaszek jest pasjonatem AcroYogi, pierwszy raz zetknął się z nią w 2012 roku na plażach Goa w Indiach. Uczestnik wielu międzynarodowych warsztatów, Elemental Immersion w Atenach, Lunar Immersion w Londynie. W 2013 AcroYogowy JAMbassador w Warszawie. W 2014 pierwszy i jedyny certyfikowany nauczyciel AcroYogi w Polsce. Regularnie praktykuje jogę i kalistenikę a od dzieciństwa zajmuje się gimnastyką, akrobatyką i różnymi nowoczesnymi dyscyplinami pokrewnymi (parkour, tricking, xma, animal flow).

http://www.michalmaciaszek.pl