Wydarzenia

Wydarzenia

Noworoczna Yin Vinyasa Yoga z akompaniamentem muzycznym na żywo

Nowy Rok, 1 stycznia 2020 r., godz. 18:00 - 19:30. Noworoczna Yin Vinyasa Yoga w świetle świec, z akompaniamentem muzycznym na żywo skierowana jest do wszystkich, zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę z jogą jak i do osób zaawansowanych w praktyce.

Zajęcia wyciszającej jogi poprowadzi Ulla Wilczyńska-Kalak, a nastrojowo zagra Lenny Krawiec/Handpanarama

Yin Vinyasa to bardzo nastrojowe zajęcia odbywające się w świetle świec, w otoczeniu relaksującej muzyki. Yin Yoga delikatnie rozciąga i rehabilituje tkankę łączną, która tworzy nasze stawy, umożliwiając zrelaksowanie ciała.

Wspaniałym czasem dla praktyki Yin Yogi jest czas przedświątecznego napięcia i zabiegania, kiedy tak trudno jest nam się zatrzymać i dostrzec to co najważniejsze w tym czasie. Zatrzymać się i zajrzeć w głąb siebie … znajdź chwilę dla siebie przed świętami…

handpan/pantam to instrument powstały w XXI wieku. Łączy w sobie cechy instrumentów harmonicznych, melodycznych i perkusyjnych. Zaskakuje niecodziennym wyglądem jak i przepięknym, głębokim, kojącym brzmieniem.

Szczegóły organizacyjne

Termin: 1 stycznia 2020 r. (Nowy Rok) godz. 18:00 - 19:30

Koszt 50 zł. Dla klientów SNY 15 zł dopłaty do aktualnego karnetu SNY. Wymagana rezerwacja miejsc: wpłata 15 złotych jako bezzwrotnej kaucji.

Miejsce: sala PRZESTRZEŃ, Studio Namaste Yoga (SNY), ul. Kordeckiego 12, Poznań