Wydarzenia

Wydarzenia

Wakacje z jogą nad morzem

2 - 10 września 2017. Zapraszamy na wakacje z jogą nad morzem w przepięknej agroturystyce Nad Łąkami w Dębinie w okolicach Słowińskiego Parku Narodowego. Zakwaterowanie w apartamentach znajdujących się w stylowych budynkach nawiązujących do miejscowych tradycji architektonicznych, otoczonych ogrodem tworzącym atmosferę zacisza i przytulności.

W czasie pobytu zapewnione jest pełne wyżywienie zdrowej wegetariańskiej kuchni opartej na warzywach i owocach pochodzących z własnego ogrodu oraz własnych przetworach.

Praktyka w kameralnych 12 osobowych grupach.

Termin

Turnus intensywny 2 - 10 września 2017
  • Grupa Vinyasa

Co będziemy robić

 Jest to turnus intensywnej praktyki jogi. Dzień zaczniemy i zakończymy wspólną praktyką jogi :-) Poranną dynamiczną sesją Vinyasa Yogi (2 godziny) oraz wieczornymi zajęciami warsztatowymi (1,5 godziny), podczas których skupimy się na doskonaleniu, szlifowaniu i pogłębianiu różnych aspektów praktyki własnej. Sesja wieczorna będzie zakończona wydłużonym relaksem. Ponadto dla chętnych Pranayama na plaży. W wolnym czasie polecamy spacery po pięknych klifach miedzy Rowami i Ustką lub odwiedzenie pobliskiego Słowińskiego Parku Narodowego, gdzie można zobaczyć rozległe ruchome wydmy, jeziora Gardno i Łebsko, oraz podziwiać widoki z latarni morskiej w Czołpinie.

Szczegóły organizacyjne

Czas pobytu to 9 dni. Zaczynamy w sobotę o godzinie 17:00, a kończymy 9 dni później w niedzielę o godzinie 13:00.

Istnieje możliwość zarezerwowania miejsca dla osoby towarzyszącej nie uczestniczącej w zajęciach jogi.

Zajęcia poprowadzi Ulla Wilczyńska-Kalak

KOSZT POBYTU:
  • Turnus intensywny: 1750 złotych
  • Koszt pobytu osoby towarzyszącej niećwiczącej jogi: 1200 zł
MIEJSCE:

Nad Łąkami, ul. Torfowa 42, 76-211 Dębina. Koniecznie zobacz: www.facebook.com/Nad-łąkami

INFORMACJE i REZERWACJE:

Zapisy bezpośrednio w SNY, lub mailowo: sny@namasteyoga.pl Podstawą rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 500 zł/osobę.