Wydarzenia

Wydarzenia

Warsztat AcroYogi dla średniozaawansowanych z Michałem Maciaszkiem

8 października 2017 (niedziela). Zapraszamy na 5 godzinne warsztaty dla średnio-zaawansowanych z AcroYogi

Dla kogo jest warsztat?

Warsztat przeznaczony jest dla osób które zaczęły już swoją przygodę z AcroYogą i mają opanowane podstawy, czyli latanie przodem, tyłem, gwiazdę i gwiazdę bokiem. (Jeśli ktoś nie ma podstaw, to zachęcam do wzięcia udziału w Jamie AcroYogowym i przerobieniu podstaw! :-)

Plan warsztatu:

NIEDZIELA (8 października 2017)

Blok I 11:00 - 13:30 Poznamy podstawowe techniki rozciągania i wzmacniania zarówno dla osób bazujących jak i latających, które ułatwią nam trening AcroYogi. Poznamy nowe balanse i ustabilizujemy stare tak by przejścia między nimi nie sprawiały nam kłopotu.

Blok II 15:30 - 18:00 Odkryjemy różne sposoby bazowania jak i pracę z więcej niż jedną bazą by na koniec połączyć wszystko w jedną całość płynnymi tranzycjami by łatwiej przyswoić nową wiedzę.

 

Czy mogę przyjść tylko na jeden blok?

Jak najbardziej, zachęcamy jednak do wzięcia udziału w całości gdyż oba te bloki nawzajem siebie uzupełniają.

Co należy wziąć ze sobą?

Wygodny strój treningowy, najlepiej nie śliski i na tyle przylegający by nie zasłaniał nam oczu przy pozycjach odwróconych i nie plątał się przy różnych przejściach.

 

Szczegóły organizacyjne

KOSZT:

  • Cały warsztat: - 160 złotych do 15.09.2017 / 190 złotych przy wpłacie po 15.09.2017
  • Jeden blok: - 90 złotych do 15.09.2017 / 105 złotych przy wpłacie po 15.09.2017

MIEJSCE: Studio Namaste Yoga (SNY), ul. Kordeckiego 12, Poznań

INFORMACJE i REZERWACJE: Ulla Wilczyńska-Kalak, e-mail: sny@namasteyoga.pl, tel.: 660 898 703 lub bezpośrednio w SNY

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. O rezerwacji miejsca na warsztacie decyduje wcześniejsza wpłata pełnej kwoty, bądź zaliczki w wysokości 50% pełnej kwoty (w przypadku wybrania zaliczki, resztę kwoty należy dostarczyć gotówką na miejscu). Wpłacone kwoty podlegają zwrotowi wyłącznie do 5 października. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu przy nie wystarczającej ilości zgłoszeń. W takim wypadku wszystkie wpłacone kwoty zostaną uczestnikom zwrócone.

 

Michał Maciaszek

Jest pasjonatem AcroYogi, pierwszy raz zetknął się z nią w 2012 roku na plażach Goa w Indiach. W 2013 AcroYogowy JAMbassador w Warszawie. W 2014 pierwszy certyfikowany instruktor AcroYogi w Polsce. Nauczyciel na największych AcroYogowych spotkaniach w Europie, Nordic AcroYoga Gathering, Urban AcroYoga Retreat, German Kula Celebration etc. Organizator Polish AcroYoga Gathering. Regularnie praktykuje jogę i movement a od dzieciństwa zajmuje się gimnastyką, akrobatyką i różnymi nowoczesnymi dyscyplinami pokrewnymi (parkour, tricking, xma).

www.facebook.com/MichalMaciaszek

www.michalmaciaszek.pl

Zdjęcie:

ubrania od www.muuv.pl

athletes: Zuza Kijanowska / Michal Maciaszek

fot. Kuba Wojciechowski

loc. Joga Sztuka Życia