Instruktorzy

Instruktorzy

Małgo

O mnie

Na co dzień towarzyszę ludziom w rozwoju, realizacji swoich celów, lepszym poznaniu siebie i złapaniu balansu. Jestem trenerką kompetencji miękkich i coachką.

Gdy nie pracuję można mnie spotkać w lesie na rowerze lub na spacerze.

Kocham naturę, ona daje mi uziemienie i ukojenie. Szum drzew, ptaków śpiew i zapach drzew - u w i e l b i a m. Lubię też podróżować, poznawać nowe miejsca, smaki, różnorodne obyczaje i sprawdzać czy zachody słońca są wszędzie takie same. Lubię obserwować jak żyją miejscowi i...inspirować się w ulepszaniu swojej codzienności.

Moja joga

Moja historia z jogą zaczęła się 16 lat temu, ale trudno nazwać to udanym początkiem znajomości. To był czas kiedy poszukiwałam samej siebie, szarpałam się z życiem (a może raczej sama ze sobą), czułam się niekompletna, jakby czegoś ciągle mi brakowało - kompetencji, doświadczenia czy wiedzy. Zajęcia na macie pozwoliły mi bardziej do siebie zajrzeć, ale nie byłam wtedy na to gotowa. Dopiero po 3 latach, stanęłam z powrotem na macie i...to był ten czas, wpadłam po uszy, regularnie praktykowałam, czułam, że joga daje mi czas i przestrzeń tylko dla siebie. Przeprowadzka do innego miasta sprawiła, że rozpoczęłam praktykę Vinyasy Yogi, a w międzyczasie wołała mnie Joga Kundalini, ale te kilka lat temu było bardzo mało informacji o tej praktyce w j.polskim, a żadna szkoła w Poznaniu nie oferowała tego typu zajęć. Szukałam, czytałam i praktykowałam na własną rękę, aż w końcu trafiłam pod skrzydła Agi w SNY. Pokochałam kundalini jeszcze mocniej, a co najważniejsze, widziałam realne pozytywne efekty które mi przyniosła praktyka na macie i poza nią. W poszukiwaniu swojego balansu również bardzo mi pomogła Joga Nidra.

Coaching i joga to dwa potężne narzędzia z których korzystam towarzysząc innym w poszukiwaniu ich życiowych ścieżek.

Interesuję się również bioenergioterapią i Reiki. W 2022 uzyskałam I stopień Reiki w linii z rąk Mistrzyni Beaty Suligii - Wiśniewskiej.

Moja joga, to obok codziennej praktyki na macie, wszystko to, co jest - to jak myślę, działam i żyję z innymi.

Moje duchowe imię to Kirti Namdass Kaur.

Doświadczenie

  • Quaternity Institute Yoga Nidra Teacher Training (2021)
  • I stopień Reiki Method of Natural Healing (2022)
  • Quaternity Institute Teacher Training Yoga and Meditation - Yoga Alliance 200 (2022)