Instruktorzy

Instruktorzy

Michalina

O mnie

Moją życiową pasją jest odkrywanie świata. Uwielbiam kolekcjonować wspomnienia z podróży, a niedługo po powrocie z jednej, nie jestem w stanie wytrzymać długo bez planowania kolejnej. Aby lepiej zrozumieć kulturę odwiedzanych krajów, zawsze lubiłam uczyć się języków obcych. To zaprowadziło mnie na studia sinologiczne na UAM, dzięki którym miałam okazję przez pewien czas mieszkać i studiować w Syczuanie, co wspominam jako jeden z piękniejszych okresów mojego życia. Szczęście daje mi wyczarowywanie w kuchni wegetariańskich pyszności i karmienie nimi moich bliskich oraz leśne kąpiele.

Moja joga

Joga jest dla mnie sposobem na życie, ważną jego częścią, dzięki której żyję w zgodzie ze sobą. Pomaga mi kształtować samoświadomość, zachować spokój i równowagę oraz budować szacunek i wyrozumiałość do siebie i swojego ciała. Praktykuję już kilka lat i miałam szczęście na swojej drodze trafiać na różnych wspaniałych nauczycieli. Fascynuje mnie nie tylko bogactwo stylów jogi, ale też to, jak każdy nauczyciel prowadząc zajęcia przekazuje w nich cząstkę siebie, czyniąc jogiczny świat tak różnorodny i inspirujący. Prawdziwą miłość odkryłam w Vinyasie, która fascynuje mnie płynnością i swobodą, dając przestrzeń dla kreatywności, zabawy ruchem i szukania w niej tego, co jest nasze.

Joga jest dla mnie wyrozumiałą i troskliwą przyjaciółką, zostałam nauczycielką jogi z potrzeby dzielenia się tą wspaniałą przyjaźnią – z uważnością, szacunkiem i miłością do siebie i swojego ciała.

Moje doświadczenie

  • kurs nauczycielski jogi w nurcie Vinyasa Yoga RYT 200H Yoga Alliance, Studio Namaste Yoga, Poznań
  • liczne warsztaty prowadzone przez polskich i zagranicznych nauczycieli jogi
  • w planach Quaternity Institute Yoga Nidra Teacher Training, Rainbow Kids Yoga Teacher Training oraz wiele innych :)