Instruktorzy

Instruktorzy

Klaudia

O mnie

Jestem dietetykiem z miłości do zwierząt. Lubię pokazywać, że dieta roślinna jest smaczna i prosta do przyrządzenia. Podpowiadam w jaki sposób komponować posiłki, tak by zbilansowaną dietą wypracować zdrowie na lata.

W czasie wolnym uwielbiam podróżować w mikroskali - czyli zwiedzać najbliższą okolicę i odkrywać nieznane mi zakątki Wielkopolski.

Kiedy jestem w domu, czytam rozwijające książki lub montuję filmy z gier komputerowych.

Jestem zaangażowana w życie lokalnej społeczności jako współzałożycielka Giveboxa Piątkowo oraz jako współorganizatorka wydarzeń o tematyce życia slow, minimalizmu, less waste i szeroko pojętego upcyclingu.

Moja joga

Joga w moim życiu pojawiła się jako uzupełnienie innej aktywności fizycznej. Jestem certyfikowanym instruktorem Pole Dance - ukończyłam międzynarodowy kurs zatwierdzony przez International Pole Sports Federation. Teraz moje życie ułożyło się tak, że częściej można spotkać mnie na macie niż na rurce :-) Vinyasa Yoga zapewnia mi odpowiednią dawkę tanecznego flow, a na zajęciach AirYogi wykonuję ukochane powietrzne akrobacje. Moje zamiłowanie do hamaków rozwinęło się na tyle, że postanowiłam zostać instruktorem Aerial Yogi. W przyszłości chcę również ukończyć kurs nauczycielski jogi, by jeszcze bardziej poszerzyć swoją wiedzę i udoskonalić posiadane już umiejętności pracy z ciałem.

W SNY znajdziecie mnie nie tylko w hamaku, ale również na recepcji, gdzie służę pomocą i dobrym słowem.