Instruktorzy

Instruktorzy

Julia

O mnie

Zawodowo związana jestem z zarządzaniem, zawsze blisko człowieka, gotowa na szukanie najlepszych rozwiązań. Kocham podróżować i odkrywać nowe smaki i nieznane zapachy. W podróży zawsze znajduję czas żeby się zatrzymać i poobserwować ludzi, posłuchać ich historii i opowieści. Chociaż dobrze czuję się w zgiełku miasta, spokój odnajduję w kontakcie z naturą.

Moja Joga

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam kilkanaście lat temu, w tym czasie joga pojawiała się i znikała z mojego życia, aby na dobre zagościć w nim w 2012 roku. Od 8 lat moją codzienną praktyką jest ashtanga joga. Początkowo joga była formą praktyki fizycznej, całkowicie skupiającej się na pracy z ciałem. Dosyć szybko zauważyłam korzyści płynące z regularnej praktyki, nie tylko sprawniejsze i bardziej zrelaksowane ciało, ale również spokojniejszy umysł. Z czasem regularna praktyka stała się narzędziem, które pozwoliło na odnalezienie spokoju w codziennym życiu jak i sposobem radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Praktyka jogi i medytacji jest dla mnie drogą do połączenia się z samym sobą. Praktykując uczę się uważności skierowanej do wewnątrz jak i na zewnątrz, na drugiego człowieka. Z ogromną radością dzielę się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, aby każdy mógł skorzystać z dobrodziejstw płynących z praktyki jogi.

Moje doświadczenie

  • kurs nauczycielski RYT500 (Yoga Alliance) u Mateusza Dekera oraz Ani Olszewskiej w Yoga Academy w Poznaniu
  • kurs nauczycielski ashtanga jogi u Magdaleny Nowaczyk w Surya Yoga Poznań
  • Primary Adjustment Clinic z Nancy Gilgoff
Uczestniczyłam w wielu warsztatach ze wspaniałymi nauczycialmi takimi jak Nancy Gilgoff, Manju Jois, Andrea Lutz, Basia Lipska Larsen, Beata Darowska, Max Czenszak, Stu Girling, Mateusz Deker, Maciej Wielobób, Mateusz Stańczak, Ulla WIlczyńska-Kalak.