Filtruj:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
06:30
Ashtanga Yoga
Mysore
06:30 – 08:00
Bartek
Vinyasa Yoga
06:30 – 07:45
Ulla
Ashtanga Yoga
Mysore
06:30 – 08:00
Patrycja (w zastępstwie Bartek)
Vinyasa Yoga
06:30 – 07:45
Ulla
Ashtanga Yoga
Mysore
06:30 – 08:00
Patrycja (w zastępstwie Bartek)
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
08:30
Vinyasa Yoga
08:30 – 10:00
Ulla (w zastępstwie Weronika)
08:45
09:00
Vinyasa Krama
09:00 – 10:30
Ifa
Wstęp do Jogi
09:00 – 10:30
Krzysztof
Vinyasa Yoga Stretch
09:00 – 10:30
Ifa
Wstęp do Jogi
09:00 – 10:30
Kasia K.
Vinyasa Krama
09:00 – 10:30
Ifa
Ashtanga Yoga
I Seria Prowadzona
09:00 – 10:30
Bartek
09:15
09:30
09:45
10:00
Joga Dojrzała
(50+)
10:00 – 11:30
Agata
Joga Dojrzała
(50+)
10:00 – 11:30
Agata
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
16:00
Vinyasa Yoga
16:00 – 17:30
Ulla (w zastępstwie Weronika)
16:15
16:30
16:45
17:00
Air Yoga
17:00 – 18:00
Magda
Air Yogaliczba miejsc ograniczona
Tai Chi / Chi Kung
17:00 – 18:00
Jacek
Air Yoga
17:00 – 18:00
Ulla (w zastępstwie Magda)
Air Yogaliczba miejsc ograniczona
17:15
17:30
Vinyasa Yoga Stretch
17:30 – 19:00
Ifa
17:45
18:00
Air Yoga
18:00 – 19:00
Magda
Air Yogaliczba miejsc ograniczona
18:15
Zdrowy kręgosłup
18:15 – 19:15
Agata
Wstęp do Jogi
18:15 – 19:45
Ulla
Vinyasa Yoga
18:15 – 19:45
Ulla
Power Vinyasa Yoga
(intensywne)
18:15 – 19:45
Ulla
Vinyasa Yoga
18:15 – 19:45
Michał
Vinyasa Yoga
18:15 – 19:45
Ulla (w zastępstwie Weronika)
Zdrowy kręgosłup
18:15 – 19:15
Agata
YIN Yoga i Yoga Nidra
18:15 – 19:30
Ulla (w zastępstwie Michał)
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
Vinyasa Slow
19:30 – 21:00
Asia
19:45
20:00
Power Vinyasa Yoga
(intensywne)
20:00 – 21:30
Ifa
Vinyasa Yoga
20:00 – 21:30
Michał
Vinyasa Slow
20:00 – 21:30
Kasia K.
Ashtanga Yoga
Mysore
20:00 – 21:30
Kasia D.
Vinyasa Yoga
20:00 – 21:30
Anka
Wstęp do Jogi
20:00 – 21:30
Julita
Ashtanga Yoga
Mysore
20:00 – 21:30
Kasia D.
Vinyasa Yoga
20:00 – 21:30
Weronika
Wstęp do Jogi
20:00 – 21:30
Krzysztof
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala POWIETRZE

poniedziałek - sala PRZESTRZEŃ

wtorek - sala POWIETRZE

wtorek - sala PRZESTRZEŃ

środa - sala POWIETRZE

środa - sala PRZESTRZEŃ

czwartek - sala POWIETRZE

czwartek - sala PRZESTRZEŃ

piątek - sala POWIETRZE

piątek - sala PRZESTRZEŃ

sobota - sala PRZESTRZEŃ

niedziela - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
17:00
Air Yoga
17:00 – 18:00
Magda
Air Yogaliczba miejsc ograniczona
Air Yoga
17:00 – 18:00
Ulla (w zastępstwie Magda)
Air Yogaliczba miejsc ograniczona
17:15
17:30
17:45
18:00
Air Yoga
18:00 – 19:00
Magda
Air Yogaliczba miejsc ograniczona
18:15
18:30
18:45
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala POWIETRZE

czwartek - sala POWIETRZE

piątek - sala POWIETRZE

  • 17:00 - 18:00
    Air Yoga
    Ulla (w zastępstwie Magda)
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
06:30
Ashtanga Yoga
Mysore
06:30 – 08:00
Bartek
Ashtanga Yoga
Mysore
06:30 – 08:00
Patrycja (w zastępstwie Bartek)
Ashtanga Yoga
Mysore
06:30 – 08:00
Patrycja (w zastępstwie Bartek)
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
09:00
Ashtanga Yoga
I Seria Prowadzona
09:00 – 10:30
Bartek
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
20:00
Ashtanga Yoga
Mysore
20:00 – 21:30
Kasia D.
Ashtanga Yoga
Mysore
20:00 – 21:30
Kasia D.
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala PRZESTRZEŃ

wtorek - sala PRZESTRZEŃ

środa - sala PRZESTRZEŃ

czwartek - sala PRZESTRZEŃ

piątek - sala PRZESTRZEŃ

niedziela - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
10:00
Joga Dojrzała
(50+)
10:00 – 11:30
Agata
Joga Dojrzała
(50+)
10:00 – 11:30
Agata
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala PRZESTRZEŃ

środa - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
18:15
Power Vinyasa Yoga
(intensywne)
18:15 – 19:45
Ulla
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
20:00
Power Vinyasa Yoga
(intensywne)
20:00 – 21:30
Ifa
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala POWIETRZE

środa - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
17:00
Tai Chi / Chi Kung
17:00 – 18:00
Jacek
17:15
17:30
17:45
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
09:00
Vinyasa Krama
09:00 – 10:30
Ifa
Vinyasa Krama
09:00 – 10:30
Ifa
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala POWIETRZE

piątek - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
19:30
Vinyasa Slow
19:30 – 21:00
Asia
19:45
20:00
Vinyasa Slow
20:00 – 21:30
Kasia K.
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

wtorek - sala POWIETRZE

czwartek - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
06:30
Vinyasa Yoga
06:30 – 07:45
Ulla
Vinyasa Yoga
06:30 – 07:45
Ulla
06:45
07:00
07:15
07:30
08:30
Vinyasa Yoga
08:30 – 10:00
Ulla (w zastępstwie Weronika)
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
16:00
Vinyasa Yoga
16:00 – 17:30
Ulla (w zastępstwie Weronika)
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
18:15
Vinyasa Yoga
18:15 – 19:45
Ulla
Vinyasa Yoga
18:15 – 19:45
Michał
Vinyasa Yoga
18:15 – 19:45
Ulla (w zastępstwie Weronika)
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
20:00
Vinyasa Yoga
20:00 – 21:30
Michał
Vinyasa Yoga
20:00 – 21:30
Anka
Vinyasa Yoga
20:00 – 21:30
Weronika
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala PRZESTRZEŃ

wtorek - sala PRZESTRZEŃ

środa - sala POWIETRZE

środa - sala PRZESTRZEŃ

czwartek - sala PRZESTRZEŃ

piątek - sala POWIETRZE

sobota - sala PRZESTRZEŃ

niedziela - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
09:00
Vinyasa Yoga Stretch
09:00 – 10:30
Ifa
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
17:30
Vinyasa Yoga Stretch
17:30 – 19:00
Ifa
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

wtorek - sala POWIETRZE

środa - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
09:00
Wstęp do Jogi
09:00 – 10:30
Krzysztof
Wstęp do Jogi
09:00 – 10:30
Kasia K.
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
18:15
Wstęp do Jogi
18:15 – 19:45
Ulla
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
20:00
Wstęp do Jogi
20:00 – 21:30
Julita
Wstęp do Jogi
20:00 – 21:30
Krzysztof
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala PRZESTRZEŃ

wtorek - sala PRZESTRZEŃ

środa - sala PRZESTRZEŃ

czwartek - sala POWIETRZE

piątek - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
18:15
YIN Yoga i Yoga Nidra
18:15 – 19:30
Ulla (w zastępstwie Michał)
18:30
18:45
19:00
19:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

piątek - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
18:15
Zdrowy kręgosłup
18:15 – 19:15
Agata
Zdrowy kręgosłup
18:15 – 19:15
Agata
18:30
18:45
19:00
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala POWIETRZE

piątek - sala POWIETRZE