Filtruj:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
06:30
Ashtanga Yoga
Mysore
06:30 – 08:00
Ola
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
06:30 – 07:45
SNY Team
Ashtanga Yoga
Mysore
06:30 – 08:00
Ola
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
06:30 – 07:45
SNY Team
Ashtanga Yoga
Mysore
06:30 – 08:00
Ola
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
08:30
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
08:30 – 10:00
SNY Team
08:45
09:00
Vinyasa Krama
(0 – 2)
09:00 – 10:30
Ifa
Wstęp do Jogi
(0 – 1)
09:00 – 10:30
Krzysztof
Pilates
(0 – 2)
09:00 – 10:00
Aga
Wstęp do Jogi
(0 – 1)
09:00 – 10:30
Ania
Vinyasa Krama
(0 – 2)
09:00 – 10:30
Ifa
Ashtanga Yoga
I Seria Prowadzona
09:00 – 10:30
Ola
09:15
09:30
09:45
10:00
Joga Dojrzała
(50+)
10:00 – 11:30
Agata
Joga Dojrzała
(50+)
10:00 – 11:30
Agata
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
16:00
Joga dla dzieci lub Joga Rodzinna
16:00 – 17:00
Ania / Daga (sprawdź daty zajęć w opisie Jogi dla dzieci)
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
16:00 – 17:30
SNY Team
16:15
16:30
16:45
17:00
Pilates dla kobiet w ciąży
(0 – 2)
17:00 – 18:00
Aga
Vinyasa Slow
(0 – 2)
17:00 – 18:30
Ania
Pilates dla kobiet w ciąży
(0 – 2)
17:00 – 18:00
Aga
Air Yoga
(0 – 3)
17:00 – 18:00
SNY Team
Air Yogaliczba miejsc ograniczona
17:15
Tai Chi / Chi Kung
(0 – 2)
17:15 – 18:15
Jacek
17:30
Pilates
(0 – 2)
17:30 – 18:30
Aga
17:45
18:00
Air Yoga
(0 – 3)
18:00 – 19:00
SNY Team
Air Yogaliczba miejsc ograniczona
bodyART®
(0 – 3)
18:00 – 19:00
Karol
Air Yoga
(0 – 3)
18:00 – 19:00
Agnieszka
Air Yogaliczba miejsc ograniczona
Joga Twarzy
(0 – 3)
18:00 – 19:00
Ulla (najbliższe zajęcia 14 maja)
18:15
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
18:15 – 19:45
SNY Team
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
18:15 – 19:45
Daga
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
18:15 – 19:45
SNY Team
Zdrowy kręgosłup
(0 – 3)
18:15 – 19:15
Agata
YIN Vinyasa Yoga
(0 – 3)
18:15 – 19:45
SNY Team
18:30
18:45
Zdrowy kręgosłup
(0 – 3)
18:45 – 19:45
Agata
Core Cardio Yoga
(0 – 3)
18:45 – 19:45
Ania
19:00
Pilates
(0 – 2)
19:00 – 20:00
Aga
19:15
19:30
Rozciąganie i Relaks
(0 – 3)
19:30 – 21:00
Agnieszka
19:45
20:00
Power Vinyasa Yoga
(1 – 3)
20:00 – 21:30
Ifa
Wstęp do Jogi
(0 – 1)
20:00 – 21:30
SNY Team
Vinyasa Slow
(0 – 2)
20:00 – 21:30
Ania
Ashtanga Yoga
Mysore
20:00 – 21:30
Kasia D.
Power Vinyasa Yoga
(1 – 3)
20:00 – 21:30
SNY Team
Wstęp do Jogi
(0 – 1)
20:00 – 21:30
Julita
Ashtanga Yoga
Mysore
20:00 – 21:30
Kasia
Ashtanga Yoga
I Seria Prowadzona
20:00 – 21:30
Kasia
Wstęp do Jogi
(0 – 1)
20:00 – 21:30
Krzysztof
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala POWIETRZE

poniedziałek - sala PRZESTRZEŃ

wtorek - sala POWIETRZE

wtorek - sala PRZESTRZEŃ

środa - sala POWIETRZE

środa - sala PRZESTRZEŃ

czwartek - sala POWIETRZE

czwartek - sala PRZESTRZEŃ

piątek - sala POWIETRZE

piątek - sala PRZESTRZEŃ

sobota - sala PRZESTRZEŃ

niedziela - sala POWIETRZE

niedziela - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
17:00
Air Yoga
(0 – 3)
17:00 – 18:00
SNY Team
Air Yogaliczba miejsc ograniczona
17:15
17:30
17:45
18:00
Air Yoga
(0 – 3)
18:00 – 19:00
SNY Team
Air Yogaliczba miejsc ograniczona
Air Yoga
(0 – 3)
18:00 – 19:00
Agnieszka
Air Yogaliczba miejsc ograniczona
18:15
18:30
18:45
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala POWIETRZE

czwartek - sala POWIETRZE

piątek - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
06:30
Ashtanga Yoga
Mysore
06:30 – 08:00
Ola
Ashtanga Yoga
Mysore
06:30 – 08:00
Ola
Ashtanga Yoga
Mysore
06:30 – 08:00
Ola
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
09:00
Ashtanga Yoga
I Seria Prowadzona
09:00 – 10:30
Ola
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
20:00
Ashtanga Yoga
Mysore
20:00 – 21:30
Kasia D.
Ashtanga Yoga
Mysore
20:00 – 21:30
Kasia
Ashtanga Yoga
I Seria Prowadzona
20:00 – 21:30
Kasia
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala PRZESTRZEŃ

wtorek - sala PRZESTRZEŃ

środa - sala PRZESTRZEŃ

czwartek - sala PRZESTRZEŃ

piątek - sala POWIETRZE

piątek - sala PRZESTRZEŃ

niedziela - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
18:00
bodyART®
(0 – 3)
18:00 – 19:00
Karol
18:15
18:30
18:45
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

wtorek - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
18:45
Core Cardio Yoga
(0 – 3)
18:45 – 19:45
Ania
19:00
19:15
19:30
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

środa - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
16:00
Joga dla dzieci lub Joga Rodzinna
16:00 – 17:00
Ania / Daga (sprawdź daty zajęć w opisie Jogi dla dzieci)
16:15
16:30
16:45
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

niedziela - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
10:00
Joga Dojrzała
(50+)
10:00 – 11:30
Agata
Joga Dojrzała
(50+)
10:00 – 11:30
Agata
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala POWIETRZE

środa - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
18:00
Joga Twarzy
(0 – 3)
18:00 – 19:00
Ulla (najbliższe zajęcia 14 maja)
18:15
18:30
18:45
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

niedziela - sala PRZESTRZEŃ

  • 18:00 - 19:00
    Joga Twarzy
    Ulla (najbliższe zajęcia 14 maja)
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
09:00
Pilates
(0 – 2)
09:00 – 10:00
Aga
09:15
09:30
09:45
17:30
Pilates
(0 – 2)
17:30 – 18:30
Aga
17:45
18:00
18:15
19:00
Pilates
(0 – 2)
19:00 – 20:00
Aga
19:15
19:30
19:45
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala PRZESTRZEŃ

wtorek - sala POWIETRZE

środa - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
17:00
Pilates dla kobiet w ciąży
(0 – 2)
17:00 – 18:00
Aga
Pilates dla kobiet w ciąży
(0 – 2)
17:00 – 18:00
Aga
17:15
17:30
17:45
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

wtorek - sala POWIETRZE

czwartek - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
20:00
Power Vinyasa Yoga
(1 – 3)
20:00 – 21:30
Ifa
Power Vinyasa Yoga
(1 – 3)
20:00 – 21:30
SNY Team
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala POWIETRZE

środa - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
19:30
Rozciąganie i Relaks
(0 – 3)
19:30 – 21:00
Agnieszka
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

czwartek - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
17:15
Tai Chi / Chi Kung
(0 – 2)
17:15 – 18:15
Jacek
17:30
17:45
18:00
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

piątek - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
09:00
Vinyasa Krama
(0 – 2)
09:00 – 10:30
Ifa
Vinyasa Krama
(0 – 2)
09:00 – 10:30
Ifa
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala PRZESTRZEŃ

piątek - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
17:00
Vinyasa Slow
(0 – 2)
17:00 – 18:30
Ania
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
20:00
Vinyasa Slow
(0 – 2)
20:00 – 21:30
Ania
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

wtorek - sala POWIETRZE

środa - sala POWIETRZE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
06:30
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
06:30 – 07:45
SNY Team
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
06:30 – 07:45
SNY Team
06:45
07:00
07:15
07:30
08:30
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
08:30 – 10:00
SNY Team
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
16:00
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
16:00 – 17:30
SNY Team
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
18:15
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
18:15 – 19:45
SNY Team
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
18:15 – 19:45
Daga
Vinyasa Yoga
(0 – 3)
18:15 – 19:45
SNY Team
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

wtorek - sala PRZESTRZEŃ

środa - sala PRZESTRZEŃ

czwartek - sala PRZESTRZEŃ

sobota - sala PRZESTRZEŃ

niedziela - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
09:00
Wstęp do Jogi
(0 – 1)
09:00 – 10:30
Krzysztof
Wstęp do Jogi
(0 – 1)
09:00 – 10:30
Ania
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
20:00
Wstęp do Jogi
(0 – 1)
20:00 – 21:30
SNY Team
Wstęp do Jogi
(0 – 1)
20:00 – 21:30
Julita
Wstęp do Jogi
(0 – 1)
20:00 – 21:30
Krzysztof
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala PRZESTRZEŃ

wtorek - sala PRZESTRZEŃ

środa - sala PRZESTRZEŃ

czwartek - sala PRZESTRZEŃ

piątek - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
18:15
YIN Vinyasa Yoga
(0 – 3)
18:15 – 19:45
SNY Team
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

piątek - sala PRZESTRZEŃ

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
sala
POWIETRZE
sala
PRZESTRZEŃ
18:15
Zdrowy kręgosłup
(0 – 3)
18:15 – 19:15
Agata
18:30
18:45
Zdrowy kręgosłup
(0 – 3)
18:45 – 19:45
Agata
19:00
19:15
19:30
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

poniedziałek - sala PRZESTRZEŃ

piątek - sala POWIETRZE

Legenda

  • 0 - osoby początkujące
  • 1 - osoby praktykujące co najmniej jeden rok
  • 2 - osoby praktykujące systematycznie co najmniej dwa lata
  • 3 - osoby zaawansowane o systematycznej praktyce powyżej dwóch lat