Zajęcia

Zajęcia

Joga Rodzinna

Opis zajęć

Joga Rodzinna to wyjątkowa forma rozwoju fizycznego dziecka. Pozwala wyrazić mu swoją wewnętrzną energię, nauczyć się prawidłowego oddechu i relaksacji, a wszystko to w atmosferze zabawy.

Na zajęciach rodzic/opiekun pracuje w parze z dzieckiem. Jest to czas przepięknego zbliżenia się do siebie, kiedy dziecko zachwyca dorosłego pokazując mu swój świat, gdzie wszystko jest takie radosne i pełne. Dziecko wzmacnia swoje poczucie wartości i wyjątkowości ćwicząc i bawiąc się razem z rodzicem/opiekunem widząc, że "dorosły" nie jest doskonały i również zmaga się ze swoim ciałem. A my dorośli dostajemy niesamowitą porcję energii i radości oraz pozwolenie na wejście w świat dzieci. W każdym dorosłym drzemie dziecko. Przyjdź i baw się naprawdę. Spędź wyjątkowo radosny czas ze swoim dzieckiem.

W zajęciach Jogi Rodzinnej mogą wziąć udział dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Każde dziecko musi mieć opiekuna, jeżeli w rodzinie jest więcej niż jedno dziecko, które chce wziąć udział w zajęciach proszę, aby każdemu dziecku towarzyszył opiekun (mama, tata, ciocia, wujek, babcia, dziadek…)

Opiekun oraz dziecko nie muszą mieć żadnego doświadczenia w jodze. Jedyne wymagania to wygodny strój dla obojga, a dorośli dodatkowo muszą przynieść radość i chęć do zabawy.

Zajęcia Jogi Rodzinnej trwają jedną godzinę i odbędą się we wskazane poniżej niedziele o godzinie 16:00:

  • 27 stycznia 2019 - Joga rodzinna
  • 10 marca 2019 - Joga rodzinna
  • 12 maja 2019 - Joga rodzinna

Opłaty za Jogę rodzinną są takie same jak za Jogę dla dzieci. Opiekun nie płaci za wejście, wchodzi w ramach opłaty za dziecko.

Szczegóły

Poziom trudności: 0

Instruktorzy: Daga, Ifa, Ulla

Zobacz grafik