Wydarzenia

Wydarzenia

Warsztaty Stania na rękach z Martą Witecką

2 października 2016. Nauka stania na rękach to proces odkrywania własnych możliwości, nabierania pewności siebie i pokonywania wewnętrznych barier.

Niezależnie od tego, czy jest to Twoje pierwsze zetknięcie ze staniem na rękach, czy może jesteś już dobrze zorientowanym w tej sztuce akrobatą, z pewnością wyniesiesz z warsztatu cenne doświadczenia. Przygotuj się na zdobycie pomocnych narzędzi i wiedzy, dzięki którym nabierzesz umiejętności i odwagi, niezbędnych w praktyce sztuki balansowania na rękach.

Blok I - Niedziela 10:30-12:30

ABC stania na rękach. Budowanie fundamentów

Będziemy pracować nad prawidłowym ustawieniem ciała, pracą obręczy barkowej, odkrywać podstawowe zasady akrobatyczne, dzięki czemu zbudujesz pewność siebie i zwiększysz świadomość ciała. Nauczysz się ćwiczeń, które pomogą Ci zjednoczyć ciało i umysł i stworzą solidne podstawy do stania na rękach. Będziemy pracować zarówno samodzielnie, jak i w małych grupach, w atmosferze pełnej wsparcia i wzajemnej troski o bezpieczeństwo, odpowiedniej na każdych poziomach praktyki.

Blok II - Niedziela 15:00-16:30

Press handstand. Warsztat dla średniozaawansowanych.

Ten blok warsztatu będzie poświęcony magicznemu "press handstand"! Sztuka utrzymania się i balansowania w staniu na rękach, czy w staniu na głowie jest trudna, ale nauka wchodzenia do tych pozycji bez, albo z bardzo subtelnym, dynamicznym momentem odbicia od podłogi jest jeszcze większym wyzwaniem. Na tym warsztacie rozbudzimy nasze mięśnie, zwiększymy świadomość ciała i – przy użyciu takich rekwizytów jak klocki, czy kocyki – spróbujemy postawić pierwsze kroki w świecie press handstand. (*ten blok warsztatu jest przeznaczony dla osób, które potrafią już stać na rękach i dla tych, które jeszcze nie potrafią stać samodzielnie, ale regularnie praktykują i mają solidne podstawy).

Szczegóły organizacyjne

Termin: 2 października 2016 (niedziela)

Koszt:

Pojedynczy blok - 80 zł przy wpłacie do 10.09.2016, 100 zł przy wpłacie po 10.09.2016

Oba bloki - 140 zł przy wpłacie do 10.09.2016, 180 zł przy wpłacie po 10.09.2016

Miejsce: Studio Namaste Yoga (SNY), ul. Kordeckiego 12, Poznań

Zapisy i informacje: Ulla Wilczyńska-Kalak, e-mail: sny@namasteyoga.pl, tel.: 660 898 703 lub bezpośrednio w SNY


Warsztat poprowadzi

Marta Witecka

www.acroyogawitecka.pl