Wydarzenia

Wydarzenia

Tajski wrzesień w SNY

Uwaga nowość! Już od 1 września w naszym Studio będziecie mieli możliwość doświadczenia Współczesnego masażu tajskiego.

W związku z faktem, iż jest to nasza nowa usługa oraz wychodząc na przeciw obecnej sytuacji, gdy przez kilka miesięcy mieliśmy ograniczony dostęp do korzystania dobrodziejstw dla ciała i ducha, jakie niesie ze sobą kojąca moc dotyku, mamy dla Was specjalną ofertę.

Indywidualna sesja współczesnego masażu tajskiego

Czas trwania 75-90 min

W cenie 100 zł.

Zapisy ruszają pod numerem Tel. 605 360 803 (Ula).

Czas start :-)

Do zobaczenia w uważności :-)

Współczesny masaż tajski jest autorską metodą mojego nauczyciela Alfonso Cazenave, który w swojej pracy połączył elementy klasycznego masażu tajskiego, rozciągania, masażu dynamicznego, osteopatii oraz terapii czaszkowo-krzyżowej, w celu uzyskania optymalnego, wysoce skutecznego efektu, w postaci:

  • głębokiego rozluźnienia i relaksu
  • redukcji napięć mięśniowych oraz emocjonalnych
  • wprowadzenia w stan wyciszenia i lekkości

Masaż wykonywany jest na miękko okrytej podłodze, w wygodnym, nie krępującym ruchów ubraniu.

Jest swojego rodzaju rozmową pomiędzy „dającym” a „biorącym”, choć w pojawiającym się naturalnym rezonansie, rozgraniczenie to ulega zatarciu, wprowadzając również osobę wykonującą masaż w stan medytacji w ruchu. Towarzysząca temu atmosfera pełna jest aktywnej obecności, uważności oraz pełnej bezwarunkowej akceptacji.

Ten rodzaj masażu wykonywany jest wykorzystując głównie siłę grawitacji, bez niepotrzebnego angażowania siły mięśni. Pozwala to na zwiększenie przepływu energii pomiędzy obiema stronami spotkania. Stosowane techniki są jednocześnie głębokie (co nie oznacza, że bolesne), jak i subtelne. Daje to możliwość pracy na wszystkich, nierozerwalne ze sobą związanych, poziomach ciała (ciało fizyczne, mentalne, energetyczne).

Zapraszam :-)