Wydarzenia

Wydarzenia

JOGA RODZINNA w ramach akcji „Mądry rodzic, mądre dziecko”

Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia Jogi Rodzinnej do Studia Namaste Yoga SNY w niedzielę 12 czerwca 2016 na godzinę 16:00. Zajęcia poprowadzi Ulla Wilczyńska-Kalak.

Darmowe wejście na zajęcia z czerwcowym wydaniem miesięcznika „Zwierciadło” lub „Sens”!!!

 

Joga Rodzinna to wyjątkowa forma rozwoju fizycznego dziecka. Pozwala wyrazić mu swoją wewnętrzną energię, nauczyć się prawidłowego oddechu i relaksacji, a wszystko to w atmosferze zabawy.

Na zajęciach rodzic/opiekun pracuje w parze z dzieckiem. Jest to czas przepięknego zbliżenia się do siebie, kiedy dziecko zachwyca dorosłego pokazując mu swój świat, gdzie wszystko jest takie radosne i pełne. Dziecko wzmacnia swoje poczucie wartości i wyjątkowości ćwicząc i bawiąc się razem z rodzicem/opiekunem widząc, że „dorosły” nie jest doskonały i również zmaga się ze swoim ciałem. A my dorośli dostajemy niesamowitą porcję energii i radości oraz pozwolenie na wejście w świat dzieci. W każdym dorosłym drzemie dziecko. Przyjdź i baw się naprawdę. Spędź wyjątkowo radosny czas ze swoim dzieckiem.

W zajęciach Jogi Rodzinnej mogą wziąć udział dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Każde dziecko musi mieć opiekuna, jeżeli w rodzinie jest więcej niż jedno dziecko, które chce wziąć udział w zajęciach proszę, aby każdemu dziecku towarzyszył opiekun (mama, tata, ciocia, wujek, babcia, dziadek....)

Opiekun oraz dziecko nie muszą mieć żadnego doświadczenia w jodze. Jedyne wymagania to wygodny strój dla obojga, a dorośli dodatkowo muszą przynieść radość i chęć do zabawy.

W numerach czerwcowym miesięcznika „Zwierciadło” oraz miesięcznika „Sens” ogłoszona została akcja zniżkowa dla Czytelniczek „Mądry Rodzic, Mądre Dziecko”, która jest skierowana do rodziców, aby pomóc jeszcze efektywniej spędzić czas z najmłodszymi. Dodatkowo Czytelnicy wraz z dziećmi mogą skorzystać z kuponów rabatowych na edukacyjne książki, filmy, spektakle, warsztaty i wiele innych - w ramach wspólnego spędzania czasu. Akcja trwać będzie od 14 maja do 15 czerwca 2016 r., wzięły w niej udział m.in.: Muzeum Narodowe w Warszawie, Państwowe Muzeum Etnograficzne, Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku, Wrocławski Teatr Lalek, Teatr Roma, Junior Gym By Brzózka, 4.festiwal filmowy dla dzieci i młodzieży, grydladzieci.edu.pl, Wydawnictwo Zwierciadło, Porozumienie Szkół Jogi, Szkoły Jogi: Shanti Yoga Studio w Białymstoku, Płocka Akademia Jogi Concept, Studio Namaste Yoga i Yoga Loft z Poznania, warszawskie szkoły jogi: szkoła joga.ma, Joga Rytm, Joga Sztuka Życia, Samadhi Joga, Shatkti Szkola Jogi oraz Akademia Ruchu we Wrocławiu.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: Ulla Wilczyńska-Kalak tel.: 660 898 703, e-mail: sny@namasteyoga.pl, lub bezpośrednio w SNY