Wydarzenia

Wydarzenia

Kurs podstaw masażu tajskiego z Alfonso Cazenave

12 - 13 listopada 2016. Rozpocznij przygodę z piękną i potężną sztuką masażu tajskiego. Pozwól sobie na dotyk pełny siły, i delikatności jednocześnie. Doznaj całkowitej relaksacji i daj ją innym. Poznaj nowy sposób na uspokojenie ducha i ciała!

W trakcie 14-godzinnego warsztatu poznasz podstawowe (łatwe do wykonania i bardzo skuteczne) techniki masażu tajskiego, co pozwoli Ci na samodzielne przeprowadzanie ponadgodzinnej sesji. Będą to solidne podstawy do ewentualnej dalszej nauki i dłuższych sesji.

Uczestniczyć w warsztacie może każdy, bez względu na wiek czy doświadczenie.

Na warsztacie nauczysz się zasad prawidłowego dotyku, odrobiny anatomii, metod efektywnej pracy z ciałem oraz wybranych technik - wszystkiego w sposób praktyczny. Na koniec, pracując w parach, będziesz miał okazję zarówno zrobić, jak i otrzymać godzinny całościowy masaż (według wskazówek prowadzącego).

Kurs będzie prowadzony w języku polskim, z możliwością tłumaczenia na angielski lub hiszpański w razie potrzeby.

Plan kursu

Kurs odbędzie się w weekend 12-13 listopada 2016 i prowadzony będzie w czterech blokach (zawartość każdego z nich może się lekko zmienić w zależności od potrzeb grupy)

SOBOTA (12 listopada 2016)

10:00 - 13:30 - Zasady prawidłowego dotyku. Pierwszy kontakt. Linie energetyczne według tradycji tajskiej. Pozycja na plecach: praca na nogach i rękach. Techniki wykonywane za pomocą dłoni, kciuków i stóp.

15:00 - 18:30 - Pozycja na plecach: techniki dla stóp, nóg i bioder. Wprowadzenie do pozycji bocznej.

NIEDZIELA (13 listopada 2016)

11:00 - 15:45 - Pozycja boczna i na brzuchu. Techniki wykonywane łokciami. Płynne przejścia.

17:15 - 20:00 - Techniki dla szyi i twarzy. Masaż całego ciała (prowadzony). Podsumowanie.

Dodatkowe informacje dla uczestników kursu

  • Zgodnie z planem, zaczynamy w sobotę, 12. listopada o godzinie 10:00. Warto jednak przyjść na miejsce przynajmniej 20 minut wcześniej, żebyśmy mogli zacząć punktualnie i maksymalnie wykorzystać czas
  • W Studiu są maty i koce, ale będzie Wam znacznie wygodniej, jeśli przyniesiecie też własne. Im więcej będziemy mieli mat, karimat, koców i poduszek, tym lepiej, bo w ciągu weekendu dużo godzin spędzicie klęcząc albo leżąc. Wasze kolana będą Wam wdzięczne za te dodatkowe maty i koce
  • Warto też przynieść coś do picia (wodę w zakręcanej, nieszklanej butelce, herbatę w termosie), notes i długopis. Woda i herbata oczywiście będą dostępne w SNY, ale warto zaopatrzyć się w zakręcane butelki
  • Przynieście koniecznie wygodne, niekrępujące ruchów ubrania (tiszerty, legginsy, dresy - bez pasków, guzików, suwaków itd.), plus dodatkową warstwę (bluza lub polar) i skarpetki na wypadek, gdyby Wam się zrobiło zimno - szczególnie podczas leżenia. Krótkie spodenki nie są wskazane

Szczegóły organizacyjne

KOSZT: CAŁY KURS (2 dni) wpłata do 30 października 2016 / po 30 października 2016

300 zł/os. / 350 zł/os. - gdy zapisujesz się w pojedynkę

540 zł/para / 600 zł/para - oferta specjalna dla dwóch osób zapisujących się razem (znajomi, rodzina, pary nieformalne - również!)

Miejsce na warsztacie rezerwuje wyłącznie wpłata pełnej kwoty przed ich rozpoczęciem. Wpłata jest bezzwrotna, o ile warsztat nie zostanie odwołany przez organizatorów.

Minimalna liczba uczestników to 10 osób. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu, jeśli nie zbierze się wymagana liczba chętnych.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

MIEJSCE: Studio Namaste Yoga (SNY), ul. Kordeckiego 12, Poznań

INFORMACJE i REZERWACJE: Ulla Wilczyńska-Kalak, e-mail: sny@namasteyoga.pl, tel.: 660 898 703 lub bezpośrednio w SNY

Alfonso Cazenave (Karuna Thai Massage)

Pasjonat jogi i bodywork’u. W 2013 nawrócił się z masażu klasycznego na tajski. Uczył się u najlepszych w Tajlandii (gdzie spędził ponad pół roku), Grecji i Niemczech. Od 2016 asystuje na kursach prestiżowych szkół Sunshine Network (Tajlandia) i Sunshine House (Grecja), prowadzi też własne warsztaty w Polsce i Hiszpanii. Nieustannie odkrywa nowe formy pracy z ciałem, obecnie studiuje Osteothai u Davida Lutta, rozluźnianie powięziowe dla równowagi strukturalnej u Wojciecha Cackowskiego, terapię czaszkowo-krzyżową u Rosemary Wallace i masaż sportowy w London School of Sports Massage.

WIĘCEJ INFORMACJI znajdziecie na: www.facebook.com/karunathaimassage oraz www.karunamassage.eu/

UWAGA!

Dodatkowo 11 listopada 2016 (piątek) oraz 14 listopada 2016 (poniedziałek) można będzie skorzystać z masażu indywidualnego u Alfonso :-) Uczestnicy warsztatu otrzymają specjalną 20% zniżkę!!!