Wydarzenia

Wydarzenia

Kurs podstaw masażu tajskiego z Alfonso Cazenave

20 - 21 maja 2017. Zapraszamy na kolejną edycję kursu podstaw masażu tajskiego! Rozpocznij przygodę z piękną i potężną sztuką masażu tajskiego. Pozwól sobie na dotyk pełny jednocześnie i siły, i delikatności. Doznaj całkowitej relaksacji i daj ją innym. Poznaj nowy sposób na uspokojenie ducha i ciała!

W trakcie 14-godzinnego warsztatu poznasz podstawowe (łatwe do wykonania i bardzo skuteczne) techniki masażu tajskiego, co pozwoli Ci na samodzielne przeprowadzanie ponadgodzinnej sesji. Będą to solidne podstawy do ewentualnej dalszej nauki i dłuższych sesji. (Dla tych, którym po pierwszym warsztacie pozostanie niedosyt, szykujemy kolejny poziom zaawansowania na wrzesień.)

Uczestniczyć w warsztacie może każdy, bez względu na wiek czy doświadczenie*.

Nauczysz się zasad prawidłowego dotyku, odrobiny anatomii, metod efektywnej pracy z ciałem plus wybranych technik - wszystkiego w sposób praktyczny. Na koniec, pracując w parach, będziesz miał(a) okazję zarówno zrobić, jak i dostać ponadgodzinny całościowy masaż (według wskazówek prowadzących).

Kurs będzie prowadzony w języku polskim.

*UWAGA podczas kursu dużo pracy/pozycji jest wykonywanych na klęcząco co może być utrudnieniem dla osób z wrażliwymi kolanami.

Plan kursu

Kurs odbędzie się w weekend 20-21 maja 2017 i prowadzony będzie w czterech blokach (zawartość każdego z nich może się lekko zmienić w zależności od potrzeb grupy)

SOBOTA (20 maja 2017)

10:30 - 14:00 - Zasady prawidłowego dotyku. Pierwszy kontakt. Linie energetyczne według tradycji tajskiej. Pozycja na plecach: praca na nogach i rękach. Pozycja boczna: praca na nogach i pośladkach. Techniki wykonywane za pomocą dłoni, kciuków, stóp i łokci.

16:00 - 19:30 - Pozycja na plecach: techniki dla stóp, nóg i bioder. Pozycja boczna: praca na plecach.

NIEDZIELA (21 maja 2017)

10:00 - 15:00 - Pozycja na plecach: praca na klatce piersiowej, rękach i barkach. Pozycja na brzuchu: praca na nogach i plecach. Płynne przejścia pomiędzy pozycjami. Techniki dla szyi i twarzy.

17:00 - 19:30 - Masaż całego ciała (prowadzony).

19:30 - 20:00 - Podsumowanie.

Dodatkowe informacje dla uczestników kursu

  • Zgodnie z planem, zaczynamy w sobotę, 20 maja o godzinie 10:30. Warto jednak przyjść na miejsce przynajmniej 20 minut wcześniej, żebyśmy mogli zacząć punktualnie i maksymalnie wykorzystać czas
  • W Studiu są maty i koce, ale będzie Wam znacznie wygodniej, jeśli przyniesiecie też własne. Im więcej będziemy mieli mat, karimat, koców i poduszek, tym lepiej, bo w ciągu weekendu dużo godzin spędzicie klęcząc albo leżąc. Wasze kolana będą Wam wdzięczne za te dodatkowe maty i koce
  • Warto też przynieść coś do picia (wodę w zakręcanej, nieszklanej butelce, herbatę w termosie), notes i długopis. Woda i herbata oczywiście będą dostępne w SNY, ale warto zaopatrzyć się w zakręcane butelki
  • Przynieście koniecznie wygodne, niekrępujące ruchów ubrania (tiszerty, legginsy, dresy - bez pasków, guzików, suwaków itd.), plus dodatkową warstwę (bluza lub polar) i skarpetki na wypadek, gdyby Wam się zrobiło zimno - szczególnie podczas leżenia. Krótkie spodenki nie są wskazane

 

Szczegóły organizacyjne

KOSZT: CAŁY KURS (2 dni) wpłata do 7 maja 2017 / po 7 maja 2017

320 zł/os. / 350 zł/os. - gdy zapisujesz się w pojedynkę**

580 zł/para / 620 zł/para - oferta specjalna dla dwóch osób zapisujących się razem (znajomi, rodzina, pary nieformalne - również!)

**Jeśli chcesz powtórzyć kurs, otrzymasz zniżkę 30%. Ta promocja obejmuje tylko pojedyncze zapisy (nie dodajemy tu zniżki dla par).

Miejsce na warsztacie rezerwuje wyłącznie wpłata pełnej kwoty przed ich rozpoczęciem. Wpłata jest bezzwrotna, o ile warsztat nie zostanie odwołany przez organizatorów.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

MIEJSCE: Studio Namaste Yoga (SNY), ul. Kordeckiego 12, Poznań

INFORMACJE i REZERWACJE: zapisy bezpośrednio w SNY, telefonicznie: 660 898 703 lub mailowo: sny@namasteyoga.pl

 

ALFONSO CAZENAVE (KARUNA BODYWORK)

Pasjonat jogi i pracy z ciałem. W 2013 nawrócił się z masażu klasycznego na tajski. Uczył się u najlepszych w Tajlandii (gdzie spędził ponad pół roku), Grecji i Niemczech. Od 2016 asystuje na kursach prestiżowych szkół Sunshine Network (Tajlandia) i Sunshine House (Grecja / Niemcy), prowadzi też własne warsztaty w Polsce i Hiszpanii. Nieustannie odkrywa nowe formy pracy z ciałem, obecnie studiuje m. in. Osteothai u Davida Lutta i rozluźnianie powięziowe dla równowagi strukturalnej u Wojciecha Cackowskiego.

WIĘCEJ INFORMACJI znajdziecie na: www.facebook.com/karunabodywork oraz www.karunabodywork.eu