Wydarzenia

Wydarzenia

Kobieca sobota w mieście

Sobota 10 marca 2018. Z okazji Dnia Kobiet i tylko dla kobiet. Pierwszy raz w Poznaniu warsztat jogi twarzy Yogattractive z Olgą Szemley-Goudineau.

Czy wiesz, że można zatrzymywać czas dla naszych twarzy i szyi dzięki antygrawitacyjnym ćwiczeniom ponad 80 mięśni? A jeśli dodamy do tego automasaże pobudzające produkcję kolagenu i drenujące obrzęki to uzyskamy wyjątkową, anti-agingową synergię!

Yogattractive jest nową, autorską i naukowo ugruntowaną metodą opracowaną w Cambridge, a teraz dostępną także w Polsce, pozwalającą Ci zadbać o twarz i szyję w sposób skuteczny i zgodny z naturą, ponieważ:

  • Ujędrnia ponad 80 mięśni twarzy i szyi dzięki dedykowanym ćwiczeniom, by mięśnie tworzyły antygrawitacyjne rusztowanie dla skóry. Efektem jest podniesienie wszystkich partii twarzy, oraz likwidacja napięć szczęki, czoła i skroni.
  • Poprawia ukrwienie skóry dzięki głębokiemu automasażowi i pobudza wytwarzanie kolagenu w warstwach głębokich skóry.

Plan warsztatu:

  • 11:00 – 13:30 - na pierwszej sesji poznasz podstawy automasażu kolagenowego i zestaw podstawowych ćwiczeń ujędrniających mięśnie twarzy dla obrony przed grawitacyjnym opadaniem powiek, policzków, owalu twarzy oraz szyi.
  • 14:00 – 15:00 – obiad w Zamku (restauracja Świetlica).
  • 15:30 – 17:30 - druga sesja będzie pogłębieniem i rozwinięciem umiejętności automasażu i jogi twarzy, abyś samodzielnie potrafiła dbać o swą urodę na co dzień. Dowiesz się także, jakie olejki stosować do Twojego typu skóry.
Każda uczestniczka otrzyma materiały do kontynuowania samodzielnej praktyki jogi twarzy w domu.

 

Nauczyciel prowadzący

Olga Szemley-Goudineau


Szczegóły organizacyjne

Termin i miejsce warsztatu

10 marca 2018 r. (sobota), godz. 11.00-17.30

Studio Namaste Yoga ul. Kordeckiego 12 w Poznaniu, www.NamsteYoga.pl

Koszt

290 zł do 10 lutego 2018 r.; 320 zł po 10 lutym 2018 r. W cenę warsztatu wliczony jest obiad w restauracji Świetlica w Centrum Kultury Zamek (ul. Św. Marcin 80/82)

Informacja i rezerwacja miejsc

Bezpośrednio w SNY, e-mailowo: sny@namasteyoga.pl, oraz telefonicznie: 660 898 703