Cykl warsztatów Jogi Powięziowej z Kasią Peką – Siła i elastyczność
Zapraszamy na cykl warsztatów Jogi Powięziowej z Kasią Peką
Cykl trzech warsztatów Jogi Powięziowej, w którym będziemy doświadczać siebie poprzez ruch powięziowy. Każdy temat dotknie nieco innego aspektu, dla poruszenia innej części naszej struktury.
20 lutego 2021 r. - Rozluźnianie i puszczanie
13 marca 2021 r. - Zmiana schematu
24 kwietnia 2021 r. - Siła i elastyczność
SOBOTA 10:30 -13:00
Joga powięziowa to praktyka skoncentrowana na odczuwaniu, wzmacnianiu zdolności odczuwania, rozumienia tego, co czujemy i podążania za wskazówkami płynącymi z ciała. Ukierunkowana jest na bezwysiłkowe bycie w ciele i rozwijanie uważności, na pełniejsze doświadczanie siebie i tworzenie przestrzeni na spontaniczną celebrację życia.
Na zajęciach będziemy powracać do naturalnych ruchów oraz poszukiwać nowych rozwiązań ruchowych dla wyzbycia się ograniczających nas schematów. Ta praktyka może być zupełnie niezależną praktyką, ale jest też doskonałym uzupełnieniem innych metod jogi i systemów pracy z ciałem.
Powięź to sieć okalająca całe ciało. Jest nieprzerwaną, trójwymiarową siecią tkanek, która rozciąga się od stóp do głowy, od przodu do tyłu, od zewnątrz do wewnątrz. Jest zarazem osnową i wsparciem dla mięśni, organów i kości. Wpływa na kształt i funkcje ciała. Silnie unerwiona stanowi nieprzerwany system, który przenika całe ciało.
Miejsce: Studio Namaste Yoga SNY; www.NamasteYoga.pl
Zapisy i informacje: bezpośrednio w SNY lub mailowo sny@namasteyoga.pl
Liczba miejsc OGRANICZONA!
Koszt: pojedynczego 60 złotych. Bezzwrotna kaucja rezerwująca miejsce to 30 złotych
Prowadząca: Katarzyna Peka
"Im więcej wypuszczasz, tym więcej masz w sobie przestrzeni. Im więcej masz w sobie przestrzeni, tym więcej doświadczasz wolności".
Jogę praktykuje od 19-u lat, a od 13-u lat dzieli się swoim doświadczeniem z innymi, wykorzystując metodę Iyengara (Junior Intermediate II), Ashtanga jogę, jogę powięziową oraz inne metody jogi. Przez dwa lata studiowała arte-terapię, ukończyła kurs dramy stosowanej, masażu tajskiego i kurs regresingu. Obecnie szkoli się w metodzie TRE.
Ceni sobie budowanie struktury i wychodzenie poza strukturę, dla pełniejszego odczuwania i doświadczania siebie.