Wydarzenia

Wydarzenia

Warsztaty Jogi Twarzy Yogattractive z Olgą Szemley-Goudineau – NOWY REPERTUAR

Sobota 6 marca 2021 r.

Po pierwsze skupimy się na owalu twarzy, ale o reszcie buzi nie zapomnimy!

Po drugie - Detoks i piękno - masaż piękności miodem.

Po trzecie – masaż Gua Sha oraz jego odpowiednik bez akcesoriów, wykonany dłońmi.

Automasaż tkanek głębokich Gua Sha oraz masaż dłońmi. Stanowi połączenie terapeutycznej refleksologii z działaniem silnie napinającym i ujędrniającym. Tonizuje mięśnie oraz znacznie redukuje opuchlizny twarzy.

Joga twarzy dla wszystkich partii twarzy i szyi. Nowy repertuar ćwiczeń ujędrniający mięśniowe „rusztowanie antygrawitacyjne”. Położymy nacisk na precyzję wykonania. Umożliwi to przeprowadzenie samodzielnego treningu w domu zarówno krótszego, jak i pogłębionego.

Kończący automasaż miodem. To zawsze hit wśród uczestniczek zajęć. Cera po nim jest niezwykle świetlista i wygładzona, zanieczyszczenia cery zostają usunięte z porów a na ziemiach słowiańskich wierzono, że daje dobrą energię i jednoczy z naturą.

Odżywiona cera, jędrna twarz są w zasięgu każdej kobiety, niezależnie od wieku. Czas upływa, parę zmarszczek ma prawo się pojawić, ale świeżość i piękny koloryt są przywilejem także dojrzałości. Warsztaty dla mam, córek i przyjaciółek.

Nauczysz się jak co wieczór masować buzię i głowę, nawet jeśli w tym czasie oglądasz Netflixa.

Być może zaskoczymy Cię podejściem do kosmetyki, a na pewno ułatwimy Ci życie oszczędzając kieszeni. Gdy już wiesz, co działa, skupiasz się tylko na tym.

Dowiesz się, czemu tyle kobiet pokochało jogę twarzy metodą Yogattractive. Zrobimy wspólny trening, a materiały dostaniesz do domu.

Plan warsztatu:

11:00 – 13:00 – blok 1

13:30 – 15:30 – blok 2

Miejsce: Studio Namaste Yoga SNY; www.NamasteYoga.pl

Zapisy i rezerwacje: e-mailowo: sny@namasteyoga.pl lub bezpośrednio na recepcji SNY

Koszt: 250 zł. Rezerwacja miejsca niezwrotna kaucja 100 zł

Liczba miejsc ograniczona, zapisz się więc jak najwcześniej!

O metodzie Yogattractive czytałyście w Claudii, Wróżce, Polityce, Yoga&Ayurveda, Shape, Art of Beauty i Estilo, a może oglądałyście program w TVN.