Wydarzenia

Wydarzenia

Warsztaty AcroYogi z Michałem Maciaszkiem

14 - 15 maja 2016. AcroYoga to nowatorska forma praktyki, która jest doskonałym i ekscytującym sposobem na poznanie swoich możliwości, przełamanie barier a także nauką wzajemnego zaufania. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej.

AcroYoga to połączenie dynamicznej mocy gimnastyki akrobatycznej, świadomości jogi i relaksującego masażu tajskiego. Zawiera w sobie elementy bazujące na świadomości ciała, jak również ćwiczenia o potencjalnym działaniu terapeutycznym dla ciała i ducha.

Najbardziej niezwykły w AcroYodze jest kontakt z drugą osobą i budowanie z nią silnej relacji – podczas praktyki nie tylko doświadczamy wyjątkowej bliskości z drugą osoba, ale także uczy się wzajemnego zaufania.

Ćwiczenie AcroYogi wyzwala pozytywne emocje, otwiera nasze serca i umysły na innych, jest także szansą na poznanie wspaniałych ludzi, dzielących podobne pasje. Poza tym doskonale wzmacnia ciało, w szczególności mięśnie utrzymujące prawidłową postawę, działa nadzwyczaj odprężająco i pozwala na fizyczne uwolnienie napięć, w szczególności kręgosłupa. Wystarczy trochę zaangażowania i chęci, a efekty ćwiczeń będą zauważalne już po kilku tygodniach.

Dla kogo są te warsztaty?

Możesz przyjść z partnerem, jeśli czujesz się bardziej komfortowo pracując ze znajomą osobą. Ale na warsztacie znajdziesz mnóstwo ludzi do wspólnej praktyki, zarówno podczas zajęć jak i do doskonalenia swoich umiejętności w przyszłości.

Plan warsztatów:

SOBOTA (14 maja 2016)

10:00 - 13:30 - Aaasymetria. Wracamy do AcroYogowych pozycji, ale w taki sposób, że każda strona ciała będzie pracowała inaczej. (blok dla wszystkich: dla osób początkujących i zaawansowanych)

16:00 - 19:00 - Terapeutyka. Czemu i po co rozluźniamy mięśnie po treningu, jak zadbać i słuchać naszego partnera a także na co zwrócić uwagę podczas praktyki czy masażu. (blok dla wszystkich)

NIEDZIELA (15 maja 2016)

10:30 - 13:30 - AcroYoga dance i nowe pralki. Jak tanecznie zacząć naszą praktykę i jak płynnie wrócić na ziemię a to wszystko połączone z nowymi pralkami (blok dla średnio- i zaawansowanych)

16:00 - 19:00 - Over the horizon (blok dla średniozaawansowanych i zaawansowanych)

 

Szczegóły organizacyjne

Trenujemy boso, w sportowym stroju (najlepiej nie śliskim!) na macie do jogi.

KOSZT: (zaliczka bezzwrotna do 24.04.2016 / po 24.04.2016)

Pełen warsztat (12 godzin): - 220 zł / 250 zł

Jeden dzień (6 godzin): - 140 zł / 160 zł

Jeden blok (3 godziny): - 80 zł / 95 zł

MIEJSCE: Studio Namaste Yoga (SNY), ul. Kordeckiego 12, Poznań

INFORMACJE i REZERWACJE: Ulla Wilczyńska-Kalak, e-mail: sny@namasteyoga.pl, tel.: 660 898 703 lub bezpośrednio w SNY

 Warsztat odbędzie się gdy zbierze się przynajmniej 10 osób.

 

Michał Maciaszek

Jest pasjonatem AcroYogi, pierwszy raz zetknął się z nią w 2012 roku na plażach Goa w Indiach. Uczestnik wielu międzynarodowych warsztatów, Elemental Immersion w Atenach, Lunar Immersion w Londynie. W 2013 AcroYogowy JAMbassador w Warszawie. W 2014 pierwszy i jedyny certyfikowany nauczyciel AcroYogi w Polsce. Regularnie praktykuje jogę i kalistenikę a od dzieciństwa zajmuje się gimnastyką, akrobatyką i różnymi nowoczesnymi dyscyplinami pokrewnymi (parkour, tricking, xma).

www.acroyoga.org/app-teacher-directory/michal-maciaszek

www.michalmaciaszek.pl