Instruktorzy

Instruktorzy

Pati

O mnie

Uwielbiam podróże te małe i te duże. Wyjazdy, wycieczki - to moje drugie ja! Podróże dają mi możliwość przeżycia rzeczy niesamowitych, fascynujących i wzruszających. Kiedy widzę okazję odwiedzenia nowego miejsca, długo się nad tym nie zastanawiam. Dlatego każdą zaoszczędzoną złotówkę, każdy wolny dzień urlopu, pożytkuję właśnie na podróże … bo jak mawiał znany baśniopisarz z H.Ch.Andersen – “Podróżować to żyć”. A więc pakuję matę i w drogę!

Moja Joga

Joga to moja największa podróż - w każdym aspekcie życia - zarówno na macie, jak i poza nią. Praktykowałam różne style jogi, jednak ashtanga vinyasa yoga pozwoliła mi zajrzeć w głąb siebie, a przy okazji uzdrowić zgarbione plecy.

Gdy zaczęłam praktykować ashtangę zauważyłam, że nieoczekiwanie wiele się zmieniło w moim życiu – patrzenie na świat, dieta, praca. Zaczęłam poznawać wspaniałych ludzi.

Na macie staję codziennie, czasem na głowie, ale na ogół na stopach. Dzielenie się wiedzą zebraną podczas warsztatów i kursów doszkalających jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Chciałabym wspierać ludzi podczas ich własnych jogowych wypraw.

Moje doświadczenie

  • kurs nauczycielski Ashtanga Vinyasa Yoga 200 H u Beaty Darowskiej, kurs certyfikowany przez Instytut Johna Scotta
  • kurs nauczycielski Ashtanga I Seria 25 H, prowadzony przez Manju Pattabhi Joisa
  • warsztaty u Balu Thevar, Andrei Lutz, Kasi Peki, Mateusza Dekera, Vanessy Gilgoff, Beaty Darowskiej, Stu Girlinga, Małgosi Kobus-Kwiatkowsiej, Marty Witeckiej