Instruktorzy

Instruktorzy

Ola

O mnie

Cechuje mnie ogromna ciekawość świata i procesów, które nim kierują . Z tego powodu studiuję kierunek o nazwie stosunki międzynarodowe, który pozwala  na rozwijanie mojej pasji zarówno w dziedzinie kultury, historii, jak i języków obcych. Prywatnie uwielbiam literaturę, nocne spacery, leśne, konne przejażdżki oraz pływanie. Pomaganie innym sprawia mi ogromną przyjemność,  wiążę z tym również moją przyszłość. Z tego powodu angażuję się w liczne akcje charytatywne i wolontariat, które pozwoliły mi na poznanie wielu wspaniałych ludzi.

Moja joga

Moja przygoda z jogą zaczęła się bardzo niedawno, ale jestem pewna, że będę ją kontynuować i nadal rozwijać  swoje umiejętności. Joga jest dla mnie formą odpoczynku i relaksu oraz szansą na  zapomnienie o trudnych, codziennych sprawach. Motywuje mnie do większej ilości codziennego ruchu oraz uświadamia mi, jak bardzo moje ciało go potrzebuje i jak bardzo wdzięczne jest za każdy trening :-)

W SNY spotkacie mnie na recepcji, gdzie z przyjemnością wprowadzam Was na zajęcia, doradzam i pomagam abyście czuli się w naszym studio jak najlepiej.