Instruktorzy

Instruktorzy

Mikołaj

O mnie

W swoim życiu staram się słuchać intuicji. Tak jak od zawsze znajdowałem przyjemność i wolność w ruchu – pływaniu, piłce nożnej, bieganiu – tak dziś znajduje radość i spokój w jodze.

Ukończyłem marketing w Paryżu i zarządzanie w Warszawie, jednak najbardziej swojsko czuję się w Poznaniu, gdzie mieszkam razem z żoną i córką. Lubię spotykać inspirujących ludzi. Po zawodowych przygodach na festiwalach filmowych, muzycznych i teatralnych, obecnie współprowadzę agencję muzyki klasycznej.

Między jogą a pracą spaceruję z rodziną, spotykam się ze znajomymi, podróżuję. Uwielbiam ciepło i dobre, zdrowe jedzenie. Ciekawią mnie poważne rozmowy. Cieszę się życiem.

Moja Joga

Jogę po raz pierwszy ćwiczyłem osiem lat temu na wyjazdowym warsztacie, metodą klasyczną. Chcąc wygodnie usiąść na piętach, budowałem sobie wtedy całkiem pokaźną górę z koców i klocków.

Prawdziwa przygoda z jogą rozpoczęła się dla mnie wraz z poznaniem Vinyasa Yogi a następnie praktyką na zajęciach Iwony Gąsiorowskiej i Ulli Wilczyńskiej-Kalak w Studio Namaste Yoga. W stylach dynamicznych czuję się naturalnie.

Równolegle chętnie pracuję nad własnym rozwojem w sferze psychicznej. W jodze znajduję możliwość integrowania tego co w umyśle z ciałem. W sobie znajduję natomiast różne, często sprzeczne żywioły. Dlatego ćwicząc i ucząc ze szczególną uważnością eksploruję potrzeby z odległych biegunów, jak spokoju oraz ruchu czy poczucia sprawczości i bycia zaopiekowanym.

Joga to dla mnie zaufanie sobie, akceptacja, miłość, przyjemność z bycia tu i teraz.

Moje doświadczenie

200-godzinny kurs nauczycielski Vinyasa Yoga - Yoga Alliance Registered Yoga Teacher w Studio Namaste Yoga (2018/2019).

ryt200