Wydarzenia

Wydarzenia

PILATES DLA KOBIET W CIĄŻY

Zbieramy zapisy na nowe zajęcia - Pilates dla Kobiet w ciąży. Jest to bezpieczna i polecana forma ruchu w tym wyjątkowym dla kobiety czasie, zmniejsza związane z ciążą dolegliwości i pomaga przygotować ciało do porodu.

U podstawy metody Pilates leży wzmacnianie mięśni głębokich, które stabilizują kręgosłup, co zapobiega między innymi często występującym w ciąży bólom pleców w odcinku lędźwiowym.

W czasie ciąży ciało kobiety i środek ciężkości zmieniają się z tygodnia na tydzień dlatego na zajęciach Pilates dla Kobiet w ciąży uczmy się jak zachować poprawną postawę oraz pracujemy nad równowagą. Wzmacniamy mięśnie nóg, które noszą coraz większy ciężar i pracujemy nad stabilizacją stawów. Wykonywane na zajęciach ćwiczenia poprawiają samopoczucie i rozwijają świadomość ciała, a także poprawiają krążenie krwi, co zapobiega skurczom i żylakom. Pogłębiamy uważność oddechu i uczymy się świadomej pracy mięśni dna miednicy co relaksuje i przygotowuje te mięśnie do porodu oraz zmniejsza ryzyko opadania dna miednicy i nietrzymania moczu po porodzie, a co najważniejsze przyczynia się do szybszego powrotu do formy po porodzie.

Zanim przyjdziesz na zajęcia KONIECZNIE zapytaj swojego lekarza czy nie masz żadnych przeciwwskazań.

Planowany termin zajęć: WTORKI godzina 17:00 – 18:00

Miejsce: sala PRZESTRZEŃ w Studio Namaste Yoga, ul. Kordeckiego 12, Poznań

Na zajęcia obowiązują ZAPISY!!!

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: Ulla Wilczyńska-Kalak tel.: 660 898 703, e-mail: sny@namasteyoga.pl, lub bezpośrednio w SNY