Instruktorzy

Instruktorzy

Asia

O mnie

Z „pierwszego” wykształcenia - absolwentka Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Obecnie spełniam swoje dawne marzenie o studiowaniu Psychologii na Uniwersytecie SWPS i m.in. w tym obszarze mam nadzieję się rozwijać w przyszłości. Chciałabym pomagać ludziom w wyzwaniach jakich doświadczają w toku życia. Zawodowo jestem związana z zakupami handlowymi. Prywatnie, oprócz jogi ;), lubię oglądać zieleń lasu przed pracą, robić ładne zdjęcia pysznych śniadań, słuchać radia 357, być na bieżąco z repertuarem poznańskiego Teatru Muzycznego, czytać oraz uczyć się języków obcych.

Moja Joga

Swoją przygodę z jogą zaczęłam w, nieistniejącym już, Klubie Joga i Fizjoterapia w Poznaniu. Zajęcia jogi kręgosłupa, w których tam uczestniczyłam, pozwoliły mi odkryć, jak dobrze czuje się człowiek rozluźniony po praktyce. Zamknięcie Klubu sprawiło, że zaczęłam szukać nowej jogi dla siebie - i tak trafiłam na Vinyasę - styl, który zaskoczył mnie i zachwycił swoją dynamiką i nieszablonowością. Niespodziewana zmiana wyglądu, z jaką przyszło mi się zmierzyć kilka lat później - utrata włosów – okazała się być zmianą nie tylko zewnętrzną, ale i wewnętrzną, otwierając mnie na wiele, jak mi się wcześniej błędnie zdawało, nieosiągalnych celów. W tym na ukończenie kursu nauczycielskiego Vinyasa Yoga RYT 200H pod okiem Ulli w SNY.

Praktyka prowadzona przeze mnie jest łagodna, pełna wdzięczności i poszanowania granic drugiego człowieka, nastawiona na indywidualne doświadczenie i rozluźnienie ciała i umysłu.

Moje doświadczenie

W czasie moich poszukiwań i pogłębiania wiedzy z zakresu jogi ukończyłam:

  • SNY Vinyasa Yoga kurs nauczycielski jogi RYT 200H Yoga Alliance, Studio Namaste Yoga, Poznań
  • Warsztaty Muscoyogą
  • oraz liczne warsztaty z polskimi i zagranicznymi nauczycielami jogi