Wydarzenia

Wydarzenia

Cykl warsztatów z fizjoterapeutką Kasią Petelą

26 - 27 stycznia 2019 r.

Zapraszamy na cykl warsztatów z fizjoterapeutką Kasią Petelą:

  • Jak zadbać o postawę ciała?
  • Obudź mięśnie dna miednicy.
  • Zdrowe stopy.

warsztat 1

Jak zadbać o postawę ciała?

Sobota 26.01.2019, godz. 11.00-14.00

Czy zgodzisz się ze mną, że życie w czasach rozwiniętej technologii wcale nie jest łatwe? Czy Ty również spędzasz dużo czasu siedząc przy komputerze? W samochodzie? A może wprost przeciwnie – większość czasu w pracy stoisz? Zaczynają boleć Cię plecy i martwisz się, co będzie za kilka lat? Jeśli tak- mam dla Ciebie propozycję. Oderwij się na chwilę od codziennych obowiązków i przyjdź na warsztat. Dowiesz się, jakimi sposobami i ćwiczeniami możesz zbudować dobrą postawę ciała. Taką, która będzie Cię wspierała w Twoich działaniach. Tak, aby każdy Twój dzień rozpoczynał i kończył się bez bólu. Poznasz główne tendencje do ustawiania się Twojego ciała w przestrzeni i dowiesz się, co robić, aby te tendencje się nie pogłębiały.

warsztat 2

Obudź mięśnie dna miednicy

Sobota 26.01.2019, godz. 15.00-18.00

Są dolegliwości, o których my kobiety wciąż wstydzimy się mówić otwarcie. Być może słyszałaś o wysiłkowym nietrzymaniu moczu lub obniżeniu narządów rodnych? To niestety problem wielu kobiet. Dlatego tak ważna jest profilaktyka. Przyjdź na warsztat i dowiedz się, które to są mięśnie dna miednicy, jaką pełnią funkcję. Dowiesz się jak je wzmacniać ale też rozluźniać. Nauczysz się jak codziennie czynności, na przykład wstawanie z krzesła czy dźwiganie przekuć na ćwiczenia tych mięśni. Poznasz zasady treningu mięśni dna miednicy również w czasie ciąży i połogu.

WAŻNE: Przeciwwskazaniem do ćwiczeń mięśni dna miednicy jest zagrożona ciąża, zaawansowana endometrioza, obniżenie narządów rodnych II, III i IV stopnia, choroba hemoroidalna – stadium 3 i 4. Jednak nie są to przeciwwskazania do wzięcia udziału w warsztatach. W czasie warsztatów zwiększysz świadomość swojego ciała. Poznasz zasady korzystania z toalety. Będziesz mogła zmienić nawyki, co może zapobiec dalszemu pogarszaniu Twojego zdrowia. Jeśli masz wątpliwości skontaktuj się ze mną tel. 690 003 440

warsztat 3

Zdrowe stopy

Niedziela 27.01.2019, godz. 11.00-14.00

Czy często bolą Cię stopy? A może martwisz się halluksami, płaskostopiem lub koślawością? Pomogę Ci o nie zadbać. Zapraszam Cię na warsztat, podczas którego poznasz sposoby i ćwiczenia, które przynoszą ulgę obolałym, zmęczonym stopom. Przekonaj się, że dbanie o stopy może być codzienną przyjemnością. Wystarczy kilka minut dziennie. Nie będziesz więcej popełniała błędów, którymi mogłabyś im nieświadomie szkodzić.


Warsztaty polecane są dla wszystkich osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie pracy układu ruchu. Na życzenie wystawiam certyfikat potwierdzający udział w warsztacie.

Możesz wziąć udział w jednym, w dwóch lub wszystkich trzech warsztatach.

Szczegółowe informacje znajdziesz również na stronie www.szkolapracyzcialem.pl

Szczegóły organizacyjne

MIEJSCE: Studio Namaste Yoga (SNY), ul. Kordeckiego 12, Poznań

Inwestycja: 1 warsztat - 100 zł, 2 warsztaty – 180 zł (2x90zł), 3 warsztaty – 240 zł (3x80zł), bezzwrotna kaucja 50 zł za warsztat.

INFORMACJE i ZAPISY:

e-mailowo: sny@namasteyoga.pl lub bezpośrednio w SNY

Prowadząca

Warsztaty prowadzi Katarzyna Petela.

Fizjoterapeutka, która ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Równie ważne jest jej 18- letnie doświadczenie zawodowe. Pomaga dbać o sprawność stawów, mięśni i powięzi. Uczy sposobów i prostych ćwiczeń łagodzących skutki nieprawidłowej postawy ciała, braku ruchu, przepracowania i stresu.

Terapeutka manualna pracująca metodami: łańcuchów mięśniowo-stawowych wg Godelieve Denys-Struyf, pracy z powięzią Fascial manipulation wg Stecco.

Od 5 lat współpracująca z Namaste Yoga.