Wydarzenia

Wydarzenia

Warsztaty Jogi Twarzy z Olgą Szemley w SNY

SOBOTA 18 września 2021 r. godz. 10:30 - 15:00

Pogram warsztatu Joga twarzy - nowy repertuar w skrócie:

  • Skupimy się na owalu twarzy ale o reszcie buzi nie zapomnimy!
  • Detoks i piękno - masaż ajurwedyjski
  • Masaż Gua Sha oraz jego odpowiednik bez akcesoriów, wykonany dłońmi

Automasaż tkanek głębokich Gua Sha oraz dłońmi. Stanowi on połączenie terapeutycznej refleksologii z działaniem silnie napinającym i ujędrniającym. Wprowadza tonizację mięśni oraz znaczną redukcję opuchlizn.

Joga twarzy dla wszystkich partii twarzy i szyi. Nowy repertuar ćwiczeń ujędrniający mięśniowe „rusztowanie antygrawitacyjne”. Położymy nacisk na owal twarzy i zrobimy ćwiczeniowy „koncert życzeń”. Umożliwi to przeprowadzenie samodzielnego treningu w domu zarówno krótszego, jak i pogłębionego.

Kończący automasaż ajurwedyjski. To zawsze hit wśród uczestniczek zajęć. Cera po nim jest niezwykle świetlista i wygładzona. Daje dobrą energię i jednoczy z naturą.

Odżywiona cera, jędrna twarz są w zasięgu każdej kobiety, niezależnie od wieku. Czas upływa, parę zmarszczek ma prawo się pojawić, ale świeżość i piękny koloryt są przywilejem także dojrzałości. Warsztaty dla mam, córek i przyjaciółek.

Nauczysz się jak co wieczór masować buzię i głowę, nawet jeśli w tym czasie oglądasz Netflixa.

Być może zaskoczymy Cię podejściem do kosmetyki, a na pewno ułatwimy Ci życie oszczędzając kieszeni. Gdy już wiesz, co działa, skupiasz się tylko na tym.

Dowiesz się, czemu tyle kobiet pokochało jogę twarzy metodą Yogattractive. Zrobimy wspólny trening, a materiały dostaniesz do domu.

Miejsce: Studio Namaste Yoga SNY, ul. Kordeckiego 12; www.NamasteYoga.pl

Koszt: Koszt warsztatów 250 złotych. Rezerwacja miejsca na podstawie wpłaty bezzwrotnej kaucji 100 zł.

Informacje i rezerwacje: sny@namasteyoga.pl lub bezpośrednio w SNY.