Wydarzenia

Wydarzenia

Warsztat „Pozycje balansowe w jodze” z Martą Witecką

Sobota 26 września 2020 r. godz. 10:30 - 13:30 Zapraszamy na warsztat wszystkich miłośników pozycji balansowych w jodze, a zwłaszcza tych z Was, którzy pragną postawić pierwsze kroki w tym temacie, ale nie do końca wiedzą jak zacząć.

PROGRAM:

Warsztat rozpocznie się krótką praktyką, podczas której rozgrzejesz się i otworzysz ciało na balanse. Podczas warsztatu poznasz podstawowe zasady wykonywania pozycji balansowych. Nauczysz się jak przygotować ciało do wykonania poszczególnych pozycji oraz jak je prawidłowo wykonać. Zapoznasz się z różnymi sposobami wchodzenia do pozycji balansowych oraz wychodzenia z nich, w tym również wskakiwania do nich i łączenia różnych balansów. Spotkanie zakończymy krótką praktyką rozluźniającą. Na warsztacie nie będziemy wykonywać pozycji odwróconych (poza jednym ćwiczeniem ze staniem na głowie, tylko dla chętnych).

DLA KOGO JEST WARSZTAT?

Warsztat przeznaczony jest dla każdego jogina, joginki i wszystkich entuzjastów balansowania i pracy z ciałem. Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz, czy może masz już jakieś doświadczenie z balansami, z pewnością wyniesiesz z warsztatu cenne wskazówki i inspiracje do dalszej praktyki. Wymagane umiejętności: deska, kij (Chaturanga Dandasana).

PROWADZĄCA

Marta jest nauczycielką jogi, acroyogi i stania na rękach. Od wielu lat prowadzi warsztaty tematyczne dzieląc się swoim doświadczeniem i pasją do tych dyscyplin. Na warsztatach z Martą nauczysz się prawidłowej techniki, zwiększysz pewność siebie i zaufanie do swojego ciała oraz nabierzesz zdrowego dystansu do porażek oraz sukcesów - bo według Marty największym darem nie jest osiągnięty cel, a sama podróż w jego stronę. Więcej na stronie: www.martawitecka.com  

Szczegóły organizacyjne

KOSZT: 160 zł. Rezerwacja miejsca - bezzwrotna kaucja - 60 zł. Liczba miejsc ograniczona!!! MIEJSCE: Studio Namaste Yoga (SNY), ul. Kordeckiego 12, Poznań INFORMACJE i REZERWACJE: zapisy bezpośrednio w SNY, lub mailowo: sny@namasteyoga.pl