Wydarzenia

Wydarzenia

Warsztaty Jogi Powięziowej z Kasią Peką – Czucie

Zapraszamy na warsztaty Jogi Powięziowej z Kasią Peką - Czucie w sobotę 29 maja 2021 r., godz. 10:30-13:00

W trakcie warsztatów będziemy koncentrować się na tym, jak odczuwamy swoje ciało, jak odczuwamy ciało w kontakcie z ziemią, a jak w przestrzeni. Sprawdzimy też, co możemy zmienić, aby poczuć się swobodniej w ciele i ile przyjemności możemy doświadczyć wzmacniając siłę czucia.

Joga powięziowa to praktyka skoncentrowana na odczuwaniu, wzmacnianiu zdolności odczuwania, rozumienia tego, co czujemy i podążania za wskazówkami płynącymi z ciała. Ukierunkowana jest na bezwysiłkowe bycie w ciele i rozwijanie uważności, na pełniejsze doświadczanie siebie i tworzenie przestrzeni na spontaniczną celebrację życia.

Na zajęciach będziemy powracać do naturalnych ruchów oraz poszukiwać nowych rozwiązań ruchowych dla wyzbycia się ograniczających nas schematów. Ta praktyka może być zupełnie niezależną praktyką, ale jest też doskonałym uzupełnieniem innych metod jogi i systemów pracy z ciałem.

Powięź to sieć okalająca całe ciało. Jest nieprzerwaną, trójwymiarową siecią tkanek, która rozciąga się od stóp do głowy, od przodu do tyłu, od zewnątrz do wewnątrz. Jest zarazem osnową i wsparciem dla mięśni, organów i kości. Wpływa na kształt i funkcje ciała. Silnie unerwiona stanowi nieprzerwany system, który przenika całe ciało.

Miejsce: Studio Namaste Yoga SNY; www.NamasteYoga.pl

Zapisy i informacje: bezpośrednio w SNY lub mailowo sny@namasteyoga.pl

Liczba miejsc OGRANICZONA!

Koszt: pojedynczego 70 złotych. Bezzwrotna kaucja rezerwująca miejsce to 30 złotych

Prowadząca: Katarzyna Peka

"Im więcej wypuszczasz, tym więcej masz w sobie przestrzeni. Im więcej masz w sobie przestrzeni, tym więcej doświadczasz wolności".

Jogę praktykuje od 20-u lat, a od 15-u lat dzieli się swoim doświadczeniem z innymi, wykorzystując metodę Iyengara (Junior Intermediate II), Ashtanga jogę, jogę powięziową oraz inne metody jogi. Przez dwa lata studiowała arte-terapię, ukończyła kurs dramy stosowanej, masażu tajskiego i kurs regresingu. Jest również providerem TRE.