Wydarzenia

Wydarzenia

Warsztat „Bezpieczna joga – jak pokonać problem przeprostów” z Mateuszem Stańczakiem

Niedziela 13 maja 2018 r. godz. 12:30-15:30 Przeprosty kolan i łokci są bardzo częstym zjawiskiem i mają niekorzystny wpływ na dalsze losy naszych stawów. Nadruchomość stawów sukcesywnie „zwalnia z pracy” mięśnie stabilizujące i w efekcie coraz gorzej funkcjonuje cała kontrola postawy.

Niestety, na zajęciach Jogi przeprosty są nagminne i często chętnie z nich korzystamy chcąc osiągać coraz większy zakres ruchu.

Na tym warsztacie zrozumiesz czym są przeprosty i co do nich prowadzi oraz poznasz jakie mięśnie rozciągać a jakie obudzić by precyzyjnie kontrolować położenie stawów nie tylko w asanach ale także w życiu codziennym.

Te wiadomości to „must have” dla każdego miłośnika jogi. Zrozumiesz że „przeprosty nie istnieją … jeśli ich nie robisz”.

Odchodzenie od przeprostów jest też powtórką z elementarza praktyki jakim jest praca w asanach od podstawy pozycji i umiejętne wykorzystywania podłoża do szukania energii w wyższych piętrach ciała dlatego z warsztatu skorzystają osoby na każdym poziomie zaawansowania, od nowicjuszy po instruktorów.

Termin warsztatu

NIEDZIELA (13 maja 2018)

godz. 12:30 - 15:30

Szczegóły organizacyjne

KOSZT: Cały warsztat - 100 zł. Bezzwrotna kaucja - 50 zł.

MIEJSCE: Studio Namaste Yoga (SNY), ul. Kordeckiego 12, Poznań

INFORMACJE i REZERWACJE: zapisy bezpośrednio w SNY, lub mailowo: sny@namasteyoga.pl