Wydarzenia

Wydarzenia

Warsztaty Aerial Jogi z Marvinem Brenerem w Poznaniu

27 - 28 lutego 2016. Mam ogromną przyjemność zaprosić Was na wyjątkowy warsztat z pionierem Aerial Jogi w Polsce - wprowadzi Nas On w tajniki metody pracy poza grawitacją!

Aerial Joga to połączenie kilku technik pracy z balansem, jogi i fizjoterapii układu ruchu. Twoje ciało dzięki podparciu na "chuście", specjalnym materiale podwieszonym pod sufitem, otrzymuje wyjątkową możliwość pracy z pozycjami jogi w odciążeniu. Pozwala to na pracowanie w pozycjach uważniej i równomierniej. Aerial Joga sprawia, że relaks oraz poznanie tajników klasycznych pozycji jogi od pierwszych chwil ich praktyki jest łatwiejsze, wykonywane poprawnie i z zaskakującą łatwością.

Dla kogo są te warsztaty?

Uprzedzając pytania, tak ten warsztat jest jak najbardziej dla stawiających pierwsze kroki w hamaku. Świetny dla początkujących jak i zaawansowanych! Wcześniejszy kontakt z jogą nie jest wymagany. Ćwiczenia uelastyczniają ciało, wzmacniają ramiona, brzuch, odciążają kręgosłup. Dzięki doświadczeniu Marvina zajęcia idealne dla osób, które z powodów problemów zdrowotnych nie mogą wykonywać pozycji odwróconych. Będziemy pracować też z oddechem i świadomym bycie z naszym ciałem.

Kim jest Marvin?

Po pierwsze to nauczyciel, który otwiera nowe możliwości naszego ciała i umysłu. Współtwórca Centrum Jogi i Samorealizacji we Wrocławiu, fizjoterapeuta, wieloletni zawodowy sportowiec.

Po studiach na AWF-ie i skończeniu kariery sportowej rozpoczął poszukiwania sposobu na najlepsze możliwe samopoczucie. Poszukiwania te ostatecznie doprowadziły go do Jogi – sensytywności odczuwania ciała, łączenia ruchu z oddechem i zatrzymaniem niekontrolowanego potoku myśli. Wybór początkowo padł na jej dynamiczne odmiany jak Ashtanga, czy Vinasa Flow. Z czasem zagłębiając się w szczegóły metody B.K.S. Iyengara.

Jako pierwszy Jogin w Polsce wprowadził do regularnego programu nauczania swoim uczniom praktykę Aerial (antigravity) Jogi i jako jedyny w Polsce prowadzi kursy nauczania tej metody dające możliwość posługiwania się nazwą " Aerial Joga ".

Plan warsztatów:

SOBOTA (27 lutego 2016)

12:00 - 14:00 - I Sesja - Wprowadzenie do praktyki na chustach

16:30 - 18:30 - II Sesja - Osiąganie zwiększonych zakresów ruchu z wykorzystaniem grawitacji i umiejętność budowania siły w tych zakresach

NIEDZIELA (28 lutego 2016)

10:00 - 12:30 - Stabilizacja z pozycjami stojącymi, sekwencja do praktyki własnej oraz regeneracja

 

Szczegóły organizacyjne

KOSZT: całość - trzy sesje: 230zł, dwie sesje: 180 zł, jedna sesja: 100 zł. Dostępnych jest tylko 18 miejsc! Dla zarezerwowania miejsca wymagana jest zaliczka równa 50% ceny

MIEJSCE: Studio Namaste Yoga (SNY), ul. Kordeckiego 12, Poznań

INFORMACJE i REZERWACJE: Ulla Wilczyńska-Kalak, e-mail: sny@namasteyoga.pl, tel.: 660 898 703 lub bezpośrednio w SNY

 

CHCESZ MIEĆ SWÓJ HAMAK W DOMU?

Jeśli będziecie chcieli zakupić swoją chustę do praktyki w domu, istnieje możliwość zamówienia swojego zestawu (prostego w montażu, w każdym miejscu). Marvin może zabrać gotowy zestaw ze sobą. Koszt 400 zł. mail: be-man@wp.pl lub tel. 880 174 579.