Wydarzenia

Wydarzenia

Warsztaty AcroYogi z Martą Witecką

Sobota 1 października 2016. Dołącz do nas na 6 godzin zabawy, eksplorowania własnych możliwości i budowania wzajemnego zaufania. Będzie mnóstwo śmiechu, trochę wyzwań i odrobina relaksu... ;-) Zapraszamy!

Warsztat jest przeznaczony dla osób na każdym poziomie zaawansowania - zarówno dla osób, które nigdy nie miały styczności z AcroYogą, jak i zaawansowanych AcroYoginów.

Każde ćwiczenie będzie zaprezentowane w kilku wariacjach, aby zaspokoić "akrobatyczny głód" każdego uczestnika warsztatu. Niezależnie od tego, czy jest to Twoje pierwsze zetknięcie z AcroYogą, czy może jesteś już dobrze zorientowanym w tej sztuce akrobatą, z pewnością wyniesiesz z warsztatu cenne doświadczenia.

Czym jest AcroYoga?

Jest to prostsza wersja akrobatyki, przeznaczona dla każdego, kto lubi ruch i odkrywanie jego ciekawych form. Jest to praktyka oparta na zaufaniu, co czyni ją niezwykłym narzędziem sprzyjającym budowaniu relacji z innymi osobami.

AcroYogę ćwiczy się w parach, bądź w kilka osób, zawsze z asekuracją w postaci dodatkowej osoby, czuwającej nad ćwiczącymi. To świetna zabawa, która bywa jednocześnie prawdziwym wyzwaniem dla osób, które zdecydują się odkrywać jej tajniki... ;-)

Plan warsztatów:

10:30-13:30 ABC AcroYogi

Na ten blok warsztatu zapraszamy osoby, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę z AcroYogą i chcą poznać podstawy tej praktyki - nauczyć się jak bezpiecznie bazować, latać i asekurować się nawzajem. Poznamy podstawowe pozycje w acroyodze i najprostsze przejścia między nimi i nauczymy się wykonywać je w taki sposób, aby w pracę w parach wkładać jak najmniej energii i siły. Nie są wymagane żadne konkretne umiejętności, aby dołączyć do nas na te 3 godziny - jedyne, czego wymagamy, to motywacji i pozytywnego nastawienia :) Dobra zabawa na warsztacie gwarantowana!

15:00-18:00 Easy Flows

Na ten blok zapraszamy osoby, które mają już doświadczenie w acroyodze i chcą odkryć tajniki wasching machines, czyli płynnych przejść między pozycjami. Nauczymy Was jak pracować dynamicznie tak, aby współpraca między bazą a flyer'em była jak najbardziej efektywna i nie wymagała zbyt dużego wysiłku. Aby dołączyć na ten blok warsztatu należy być w stanie bazować, bądź latać gwiazdę i cartwheel.

 

Szczegóły organizacyjne

Koszt udziału przy wpłacie do 10 września / po 10 września:

Pełen warsztat (6 godzin): 140 zł / 170 zł

Jeden blok (3 godziny): 85 zł / 100 zł

MIEJSCE: Studio Namaste Yoga (SNY), ul. Kordeckiego 12, Poznań

INFORMACJE i REZERWACJE: Ulla Wilczyńska-Kalak, e-mail: sny@namasteyoga.pl, tel.: 660 898 703 lub bezpośrednio w SNY

 

Liczba miejsc ograniczona.

O rezerwacji miejsca na warsztacie decyduje wcześniejsza wpłata pełnej kwoty, bądź zaliczki w wysokości 50% pełnej kwoty. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu przy nie wystarczającej ilości zgłoszeń. W takim wypadku wszystkie wpłacone kwoty zostaną uczestnikom zwrócone.