Instruktorzy

Instruktorzy

Ana

O mnie

Z wykształcenia jestem architektem, przez lata zajmowałam się projektowaniem wnętrz, kreowaniem piękna, które nas otacza.  Prywatnie jestem mamą dwójki nastolatków Leny i Tymona, żoną i muzą fotografa Szymona Brodziaka.

Uwielbiam podróże, zwłaszcza te do Azji. Cenię sobie czas spędzany z kobietami, wierzę w ich potęgę, wsparcie, moc, oraz piękno jakim emanują.

Moja joga

Moje wejście na ścieżkę duchowego rozwoju, zapoczątkowała potrzeba wyciszenia umysłu. Spontaniczna decyzja o udziale w kursie „Mindfulnes dla zabieganych” - prowadzonym przez Asię Nogaj, zmieniła bieg mojego życia. Wkrótce potem w 2016 roku wyjechałam z przyjaciółką  na 11-dniowy wyjazd w odosobnieniu i milczeniu, do ośrodka medytacyjnego Vipassana w  Suan Mokkh w Tajlandii. Podczas tego wyjazdu wróciłam do regularnego praktykowania jogi oraz nauczyłam się wyciszać swoje myśli. 

Na mojej drodze bardzo ważne były też warsztatowe spotkania z Agnieszką Maciąg, jej wartościowe książki i blog.  To dzięki niej poznałam mantrę jogi kundalini Ra Ma Da Sa, oraz zaczęłam zmieniać jakość mojego życia na lepsze.

W 2018 w moim życiu pojawiło się Reiki, pochodząca z Japonii sztuka naturalnego uzdrawiania. Inicjację Reiki I i II stopnia otrzymałam z rąk Mistrza Tomasza Pawłowskiego nauczającego Reiki w zachodniej, tradycyjnej linii przekazu Usui Shiki Ryoho. 

Rok 2020 był dla każdego czasem zatrzymania. Dla mnie - odkryciem jogi Kundalini- dzięki onlinowym zajęciom z Agą Berą.

Już od pierwszej praktyki w Sat Nam Klubie poczułam, że to moja joga.

Moje imię duchowe to Liv Saran Kaur , co oznacza skoncentrowane oddanie świątyni boskości.  Liv oznacza jednopunktowe - skoncentrowane oddanie. Saran to świątynia lub ochrona. Wszystkie kobiety zgodnie z tradycją jogi kundalini otrzymują imię Kaur czyli księżniczka, lwica Boga, która idzie przez życie z wdziękiem i siłą. 

Oddech jest naszym połączeniem z nieskończoną boskością wszechświata, która jest

dostępna dla każdego. Poprzez to połączenie wnoszę bezpieczeństwo, skupienie medytacyjne oraz współczucie wobec umysłów i serc wszystkich tych, którzy się na to otworzą. Zapraszam na zajęcia wprowadzające i przedstawiające esencję Jogi Kundalini.

Doświadczenie

  • Medytacja Vipasana. 11 dniowy kurs medytacji vipassany - 04.2016; Suan Mokkh; Tajlandia
  • Reiki I stopień – 2019.10.
  • Panchakarma - detoks ajurwedyjski połączony z wyjazdem jogowym; Kerala 2019.11.; prowadzący Kasia Bem
  • Reiki II stopień - 2020.01.
  • Detoks sokowy z jogą Kundalini na Kaszubach - 2020.08. prowadzący Aga Bera
  • Ja Kobieta. Ja mężczyzna, Dotykanie duszy. Osobista Transformacja. – 2020.12.  warsztat jogi kundalini, prowadzący Ewa Mruk i Bożena Synowiec
  • Kundalini Yoga Kursu nauczycielski  Ery wodnika. Certyfikowany przez Kundalini Research Institute. Kożyczkowo 2020/21 (w trakcie realizacji)