Bez kategorii

„Podróż do krainy dźwięków” Dwugodzinny KONCERT relaksacyjny  Wojtka Kasperka

Sobota 20 maja 2023 r., godz. 18:00 - 20:00

Zapraszamy wszystkich, którzy:

✨ chcą odpocząć od codzienności

✨ zrelaksować się i rozluźnić

✨ dać upust nagromadzonym emocjom

Czym jest „Podróż do krainy dźwięków”?

To koncert relaksacyjny z użyciem instrumentów wibroaktustycznych i perkusyjnych, w tym:

Mis tybetańskich o kojących dźwiękach, handpada wywołującego i uwalniającego emocje, gongów przenoszących nas do kosmicznych przestrzeni, dzwoneczków Koshi i Zaphir o bajkowych dźwiękach.

Pozwól sobie na chwile wytchnienia, doświadcz rozluźnienia i lekkości, poczuj się młodziej i zdrowiej, doładuj się pozytywną energią podnosząc swoje wibracje.

Moim koncertem chciałbym sprawić, byś i Ty mógł poczuć to, co Ja, a może nawet postawić krok dalej. Każdy z nas potrzebuje dziś relaksu i wyciszenia, puszczenia kontroli, trochę luzu i ciepła. Dźwiękoterapia to nie tylko kombinacja prostych i melodyjnych dźwięków, to Historia pisana przez same Dźwięki. Przyjdź i sprawdź sam, jak wielkich zmian możesz dokonać w swojej rzeczywistości.

✔ Zabierz ze sobą koc, matę, poduszkę.  Ubierz się wygodnie, żeby czuć się komfortowo. Zabierz ze sobą wodę.

Miejsce: Studio Namaste Yoga SNY, www.namasteyoga.pl

Koszt:  100 zł

Rezerwacja miejsc: mailowo sny@namasteyoga.pl lub bezpośrednio w SNY. Pytania odnośnie koncertu - 570 750 727

Wojtek Kasperek - absolwent kursów dźwiękoterapii organizowanych przez Krakowską Pozytywkę Sp z.o.o , praktykujący w Masuje Misami. Na co dzień pracuje z dźwiękiem, prowadząc indywidualne sesje masażu dźwiękiem jak i grupowe sesje relaksacyjne.  Prowadzi dźwiękoterapię w Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" w Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnościami Intelektualnymi, w Domach Spokojnej Starości, DPS-ach oraz zajęcia edukacyjne w szkołach i przedszkolach, twórca bajek dla dzieci i warsztatów interaktywnych, współtworzy słowiański spektakl "Dźwięki Bogini" w teatrze "Supernova".