Reiki

Reiki

Metoda Reiki

Reiki to sztuka naturalnego uzdrawiania. Jej działanie polega na stymulacji do samoleczenia naszych wewnętrznych sił organizmu za pomocą energii.

Dzięki stosowaniu metody Reiki możemy doprowadzić nasz organizm do równowagi i harmonii na trzech poziomach: fizycznym – psychicznym – duchowym. Zabieg Reiki oczyszcza organizm z toksyn, wzmacnia ciało, podnosi naszą odporność, poprawia nasze samopoczucie, działa uspokajająco i relaksująco, przywraca radość i chęć do życia.

Słowo Reiki pochodzi z języka japońskiego i oznacza: „uniwersalną energię życiową”

Wyraz ten składa się z 2 członów: Rei-Ki.

  • REI -ocena, bezkres, coś co nie ma początku i końca
  • KI – uniwersalna siła życiowa

System Reiki, podobnie jak założenia medycyny wschodniej uznaje, że zdrowie człowieka oznacza harmonię zarówno w ciele, umyśle, duchu jak i jego otoczeniu.

Choroba powstaje w wyniku zaburzenia tej równowagi. Zabieg Reiki poprawia nasz stan zdrowia i samopoczucia na dwa sposoby: przez pobudzenie własnej energii pacjenta do samoleczenia oraz przez usuwanie blokad energetycznych na w czakrach i meridianach.

Terapeuta Reiki przekazuje energię pacjentowi poprzez swoje dłonie. Zabieg trwa około godziny i polega na przykładaniu dłoni w odpowiednie miejsca na ciele pacjenta. Osoba poddająca się zabiegowi leży na łóżku do masażu, w ubraniu i relaksuje się przy muzyce. Przekazujący jak i osoba poddająca się zabiegowi Reiki może odbierać energię jako miejscowe odczuwanie ciepła, zimna, mrowienia lub przepływu.

Częstotliwość zabiegów Reiki ustalana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb i samopoczucia. W celu najlepszej skuteczności terapii sugerowane jest przeprowadzenie około 10 zabiegów.

Zapraszam na zabiegi Reiki, które podnoszą poziom energii wprowadzając równowagę do całego ciała, poprawiają nasze samopoczucie.

Ana Brodziak 501 033 701 Terapeuta 2 stopnia Reiki Usui Shiki Ryoho

Zabieg Reiki – 150 zł

Pakiet 5 zabiegów – 700 zł

Pakiet 10 zabiegów – 1300 zł