Instruktorzy

Instruktorzy

Ola

Ja i moja Joga

Jogę zaczęłam praktykować w 2007 roku – wiedziona ciekawością kultur dalekowschodnich, chęcią pogłębienia samoświadomości i dążeniem do jednoczenia ciała i umysłu, bo w harmonii odnajduję spokój. Chciałam jednocześnie doświadczyć życia w miejscu, w którym narodziła się ta dyscyplina. Dlatego na dwa lata udałam się do Indii, gdzie żyjąc w różnych częściach kraju, na bieżąco mogłam obserwować, jak duchowość, filozofia i pradawna wiedza o życiu
przeplatają codzienność.

Ashtanga vinyasa yoga to system samodzielnej pracy z ciałem, oddechem i umysłem. Sprzyja rozwijaniu świadomości ciała i budowaniu uważności. Dzięki swojej prostocie od początku uczy praktyki własnej i pozwala zbliżyć się do siebie samego. Jest narzędziem wyzwalającym rozwój duchowy, uzdrawiającym na poziomie fizycznym i psychicznym.

Moje doświadczenie

Doświadczeniami związanymi z praktyką ashtangi vinyasy yogi dzielę się od 2012 roku.

Regularnie praktykuję pod okiem mojego nauczyciela, Johna Scotta oraz należę do Ashtanga Vinyasa Yoga Research Community Johna Scotta. Ukończyłam kurs nauczycielski Ashtanga Vinyasa Yogi RYS 200H TTC, a także kursy nauczycielskie: TTC Primary, Intermediate z Manju Pattabhim Joisem oraz Adjustment clinic pod okiem Nancy Gilgoff.