Instruktorzy

Instruktorzy

Natalia

O mnie

Z wykształcenia jestem geografką, która po 10 latach pracy w firmach handlowych przeorganizowałam swoje życie zawodowe i przekułam pasję w swój zawód. Zostałam fotografką. Uwielbiam dynamikę pracy fotografa, spotkania z ludźmi i towarzyszenie im w najpiękniejszych chwilach w życiu.

Zachwycam się wspaniałymi pejzażami i cudownym światem przyrody. Oko fotografa ciągle wyłapuje piękne miejsca na sesje zdjęciowe. Najszczęśliwsza jestem kiedy mogę połączyć moje pasje – jogę, fotografię i podróże.

Moja joga

Na pierwsze zajęcia jogi wybrałam się w 2008 r. i od razu poczułam że jest to niesamowicie wciągająca forma ruchu. Od tamtego momentu poznałam wiele styli w jodze, które bardzo mnie inspirują we własnej praktyce. Ale to różnorodność i swoboda Vinyasa Yogi jest tym co mnie totalnie pochłonęło i chcę przekazywać dalej.

Joga pozwoliła mi poznać swoje ciało, jego ograniczenia, łagodnie przejść przez okres ciąży, żyć coraz zdrowiej i świadomiej. Dzięki jodze dotarłam do spokojnego i szczęśliwego etapu w moim życiu.

Doświadczenie

  • Vinyasa Yoga kurs nauczycielski RYT200 prowadzony przez Ullę Wilczyńską-Kalak
  • Warsztaty u Ulli Wilczyńskiej-Kalak, Iwony Gąsiorowskiej, Ani Majdańskiej, Magdy Kapeli, Wiktora Morgulca