Instruktorzy

Instruktorzy

Łukasz

O mnie

Ukończyłem Uniwersytet Ekonomiczny na kierunku Towaroznawstwo. Na co dzień pracuję w dziale Zapewniania Jakości w branży spożywczej.

Moja Joga

Na jogę trafiłem przypadkiem, z powodu bólów kręgosłupa. Moje pierwsze zajęcia to Viynyasa z Ullą, podczas których zdałem sobie sprawię, że ruch w połączeniu z oddechem jest dużo trudniejszy niż mogło by się wydawać. Było to impulsem do rozpoczęcia regularnej praktyki.

Poszukiwałem odpowiedniego dla siebie stylu jogi i w końcu trafiłem na zajęcia Ashtangi prowadzone przez Kasię Dziąćko. W Ashtandze najbardziej cenię relację uczeń – nauczyciel, która pozwala na indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć oraz dostosowanie do jego możliwości odpowiedniego wariantu pozycji.

Wykonywanie stałej sekwencji asan w Ashtandze daje możliwość obserwacji swojego ciała oraz zrozumienia, że żadna pozycja nie jest nam dana od razu i na zawsze. Jest to również doskonała droga do poznawania siebie oraz swojego ciała.

Moje doświadczenie

Ukończyłem kurs nauczycielski TTC 200H Ashtanga Vinyasa Yoga z Beatą Darowską. Ponadto rozwijam się uczestnicząc w wielu warsztatach m. in. z Magdą Nowaczyk, Basią Lipską Larsen, Krystianem Mesjaszem, z anatomii jogi ze Stu Girlingiem, z anatomii jogi z Gosią Kobus – Kwiatkowską.