Instruktorzy

Instruktorzy

Kasia K.

O mnie

Z wykształcenia jestem psychologiem (UAM). Od wielu lat fascynuje mnie połączenie ciała i umysłu, holistyczne spojrzenie na zdrowie człowieka, psychologia pozytywna, arteterapia. Moją wielką pasją i nauczycielką jest Vinyasa Joga :-)

Interesuję się technikami świadomej pracy z ciałem, cały czas poszukuję, eksperymentuję, staram się zgłębiać wiedzę i zdobywać nowe doświadczenia na warsztatach, festiwalach, szkoleniach, no i w życiu!

Piszę baśnie psychoedukacyjne, organizuję warsztaty arteterapeutyczne. Każdy poznany człowiek jest dla mnie inną opowieścią i każdego staram się zarazić zdrową wiarą w siebie, pozytywnym nastawieniem do życia oraz uśmiechem na twarzy i w sercu.

Przez wiele lat tańczyłam, pracowałam jako instruktorka fitness i Pilates w Poznaniu oraz we Włoszech. Obecnie prowadzę zajęcia jogi w SNY.

Moja Joga

Z jogą zetknęłam się wiele lat temu, ale odkryłam ją i poczułam całą sobą 2 lata temu, kiedy to na szczęście skręciłam sobie kostkę. Gdyby nie to, nie trafiłabym na zajęcia Ulli i nie odkryłabym wtedy Vinyasa Jogi, która stanowi teraz nieodłączny element każdego dnia.

Joga jest drogą ku wyzwoleniu, akceptacji, miłości, zdrowiu. Ku szczęściu.

Proces samorozwoju podczas praktyki na macie subtelnie, ale konkretnie i wyraźnie przenosi się do codziennego życia, aż w końcu stajesz się jednością ze sobą i swoim światem. I to jest piękne!

Każde przeprowadzone zajęcia napełniają mnie sporą ilością pozytywnej energii - reakcje uczestników, ich postępy oraz wspólna satysfakcja dają mi poczucie spełnienia!

Staram się, aby każde zajęcia stanowiły dobrze przemyślany, dający radość i wyzwanie flow.

Moje doświadczenie

  • warsztaty z Vinyasa Jogi, z Air Jogi oraz Acro Yogi
  • festiwale i warsztaty z zakresu świadomej pracy z ciałem
  • kurs na Instruktora Zajęć Fitness (IFAA)
  • kurs na instruktora Zajęć Pilates Matwork Basic (IFAA)
  • a od października 2017 rozpoczynam kurs nauczycielski 200h certyfikowany przez Yoga Alliance w Samadhi Joga w Warszawie :-)