Instruktorzy

Instruktorzy

Kasia Ka.

O mnie i mojej jodze

Z wykształcenia jestem językoznawcą i tłumaczem. Mam to szczęście, że udało mi się przekształcić pasje w pracę zawodową. Jednak ruch i sport również są ważnym elementem składowym mojej osoby, więc pewnego dnia, po wielu godzinach pracy nad tłumaczeniami, po prostu musiałam wstać od komputera i … pobiec. Po pierwsze do lasu, nad rzekę, przez łąki. A po drugie na zajęcia jogi!

Na macie po raz pierwszy stanęłam w pełnym zachwycie za granicą w 1997 r. i potem z utęsknieniem czekałam, aż joga stanie się powszechnie dostępna w Polsce. Gdy to nastąpiło, od razu zakochałam się w Vinyasie i to właśnie jej pozostaję wierna. Początkowo joga była dla mnie ucieczką od codziennego życia, z czasem stała się po prostu jego niezbędną częścią i punktem wyjścia. Dobrze jest się nią dzielić, dlatego prowadzenie zajęć jest dla mnie tak wielkim zastrzykiem energii.

Jestem mamą dwójki wspaniałych nastoletnich dzieci, żoną fajnego męża, domową kucharką i pańcią rozpieszczającą wielorasową suczkę Lunę.

Moje doświadczenie

  • 200-godzinny kurs nauczycielski w nurcie Vinyasa Yoga RYT200 (Registered Yoga Teacher) w Studio Namaste Yoga w Poznaniu (2018/2019)
  • Warsztaty Vinyasa Yoga i Vinyasa Power Yoga u Pawła Kwaśniewskiego
  • Kurs Masażu Tajskiego prowadzony przez Alfonso Cazenave – Karuna Bodywork

Moi nauczyciele: Ulla Wilczyńska-Kalak, Paweł Kwaśniewski, Iza Rzysko