Instruktorzy

Instruktorzy

Bartek

O mnie

Ostatnio zapytany, jakie trzy zwierzęta wybrałbym, aby opisać siebie, wybrałem słonia, mrówkę i mysz i myślę, że jest w tym dużo prawdy o mnie. Z wykształcenia jestem pedagogiem, socjoterapeutą, promotorem zdrowia. Moje zawodowe ścieżki koncentrują się wokół pomagania i towarzyszenia ludziom w pokonywaniu ich trudności. Poza pracą (i jogą :) uwielbiam podróże, te małe, na spotkanie z przyjaciółmi przy kawie, i te wielkie za ocean.

Moja Joga

Wierzę, że każdy ma swój powód, aby stanąć na macie. Moim pierwszym powodem była ciekawość. Później przerodziła się w drogę do poznania siebie oraz otaczającego świata. Dziś jest ścieżką pracy nad sobą oraz moją życiową pasją.

Prowadzę zajęcia ashtanga vinyasa joga. Na zajęciach odnajdziesz spokój i koncentrację. Istotne jest dla mnie poszukiwanie balansu między siłą a elastycznością, między transformacją a rozluźnieniem. W Twojej praktyce Ty jesteś ekspertem od swojego ciała, dlatego staram się podchodzić indywidualnie do każdego ucznia.

Moje doświadczenie

Pierwsze kroki na macie stawiałem 8 lat temu pod okiem Inki Kozłowskiej, nauczycielki w metodzie Iyengara. Ta praktyka pozwoliła mi zdobyć solidne podstawy. W dalszych poszukiwaniach trafiłem na vinyasa jogę do Ulli Wilczyńskiej-Kalak oraz Iwony Gąsiorowskiej.

Ostatecznie odkryłem ashtanga vinyasa jogę i swoją nauczycielkę Kasie Peke. W trakcie podróży do Indii uczestniczyłem w regularnych zajęciach mysore oraz zajęciach specjalnych u Balu Thevara w Arambolu.

Praktykę doskonaliłem na zajęciach i warsztatach u Oli Senger, Kasi Dziąćko, Andrei Lutz. Obecnie szkolę się w ramach kursu nauczycielskiego 200H u Beaty Darowskiej. Cieszę się, że w mojej jogowej podróży pojawiły się takie wspaniałe osoby i doświadczone nauczycielki.