Instruktorzy

Instruktorzy

Asia

O mnie

Aktualnie kończę studia na specjalności Komunikacja w biznesie. Bardzo chętnie uczę się języków obcych - w szczególności języka francuskiego. Oprócz tego, często można znaleźć mnie przy maszynie do szycia lub pochłoniętą innymi projektami DIY.

Jestem fanką minimalistycznego podejścia oraz filozofii less-waste, którą kieruję się także we własnym życiu. Moim ulubionym środkiem transportu jest rower (zwłaszcza latem). Staram się żyć jak najbardziej świadomie i cieszyć każdą chwilą :)

Moja Joga

Można powiedzieć, że joga jest moją życiową nauczycielką. Uczy pokory, ale także nieustannie przypomina, by nie czekać na to, aż wszystko będzie perfekcyjne - pozwala czerpać radość z drogi, dążenia do celu, bez nadmiernego przywiązywania się do efektu.

Nieustannie zachwycam się lekkością i płynnością vinyasowych sekwencji, połączeniem siły i elastyczności ciała. Na zajęciach szukam połączenia ruchu z oddechem, co pozwala na osiągnięcie lepszego samopoczucia nie tylko na poziomie fizycznym, ale też psychicznym.

Niezwykle cenię również spokój i wyciszenie, które oferuje praktyka w stylu Yin. Oprócz tego, bardzo chętnie praktykuję AirYogę, a także - w wolnych chwilach - Acro Yogę.

Dzięki jodze zachowuję równowagę. Nie wyobrażam sobie dnia bez praktyki - tej fizycznej i całą sobą w "zwyczajnym" życiu. Głęboko wierzę, że właśnie w tym tkwi prawdziwe piękno jogi - w przenoszeniu lekcji z czasu spędzonego na macie - na grunt codziennego życia.

Uwielbiam dzielić się moją miłością do jogi z innymi, a obserwowanie zapału i postępów uczniów przynosi mi wiele spełnienia :)

Moje doświadczenie

 • SNY Vinyasa Yoga kurs nauczycielski jogi RYT 200H Yoga Alliance, Studio Namaste Yoga, Poznań
 • Liczne warsztaty i kursy, m.in.:
  • Warsztaty Aerial Yogi z Moniką Łazuk
  • Kurs Masażu Tajskiegoz Alfonso Cazenave
  • Joga wdzięczności z Natalią Knopek z Simplife
  • Warsztaty AcroYogi dla średniozaawansowanych z Michałem Maciaszkiem
  • Warsztat - “Stanie na rękach” z Martą Witecką
  • ...i wiele innych, ciągle chcę więcej :)

ryt200